Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Jsem odborníkem ve smyslu zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, tedy jsem osobou oprávněnou předepisovat humánní léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou vydávat humánní léčivé přípravky.

PROHLÍDKA CENTRA DUŠEVNÍ REHABILITACE V BEROUNĚ

Místo konání:

Rehabilitační nemocnice Beroun

Vážené studentky a studenti,

dovolte nám Vás pozvat na prohlídku nově budovaného Centra duševní rehabilitace v Berouně, které bude na podzim letošního roku zpřístupněno prvním pacientům.

Centrum duševní rehabilitace je unikátním projektem nejen v České republice, ale i v kontextu celé Evropy. Je výrazem dlouhodobé snahy majitele zdravotnického holdingu AKESO Sotiriose Zavalianise zajistit komplexní psychiatrickou péči v důstojném prostředí při využití nejmodernějších postupů a znalostí.

Naše psychiatrické centrum, které počítá s dvěma stanicemi akutní péče, třemi stanicemi specializované psychoterapeutické péče, třemi denními stacionáři a řadou ambulancí, vyžaduje zajištění dostatečného množství personálu. Přestože si uvědomujeme celorepublikový nedostatek zdravotníků, věříme, že oblast psychiatrie může být pro potenciální zdravotnický personál velmi zajímavá, obzvlášť pokud se dělá v prostředí, o němž mluvíme právě v souvislosti s Centrem duševní rehabilitace v Berouně.

Pokud Vás oblast psychiatrie láka a budete mít zájem podívat se do prostor Centra duševní rehabilitace, vyplňte přihlášku na nezávaznou prohlídku ve formuláři níže. S návrhem termínů Vás budeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu.