Potřebuji rehabilitaci

1 ...a mám doporučení od lékaře

Na tiskopisu zdravotních pojišťoven VZP 06-ft - Poukaz na vyšetření/ošetření FT na pracoviště fyzioterapeutů

Na tento tiskopis ošetřující lékař vypisuje požadavek na konkrétní procedury, prováděné samostatným pracovištěm fyzioterapeutů. Pacient si může zvolit, které pracoviště navštíví. V Nemocnici Hořovice takové pracoviště najdete v suterénu - Oddělení fyzioterapie. Objednat se můžete telefonicky, lépe s tiskopisem osobně (fyzioterapeut může ověřit, jaké procedury jsou předepisujícím lékařem požadovány a přizpůsobit tomu rozpis požadovaných procedur).

Na tiskopisu zdravotních pojišťoven VZP 06-k - Poukaz na vyšetření/ošetření K

Na tento tiskopis ošetřující lékař vypisuje požadavek na vyšetření a ošetření lékařem specialistou na rehabilitační lékařství či požadavek na hospitalizaci na specializovaném lůžkovém oddělení léčebné rehabilitace.

S tímto tiskopisem se můžete objednat k vyšetření/ošetření v ordinaci specialisty Hořovické nemocnice nebo Rehabilitační nemocnice Beroun telefonicky.

Pokud Váš ošetřující lékař požaduje na tiskopisu hospitalizaci na rehabilitačním pracovišti, obraťte se telefonicky na kancelář Rehabilitačního centra Beroun.

2 ...a nemám doporučení od lékaře

Objednejte se k vyšetření lékařem specialistou na léčebnou rehabilitaci. FT (viz přiložený soubor pdf). Vybrat si můžete specialistu Nemocnice Hořovice nebo specialisty Rehabilitační nemocnice Beroun.