Filip Kuthan9. 5. 2020

Dobrý den, pane doktore, už od 4.4.2020 trápí naší dceru (2,5 roku) otok pravého kolene. Byli jsme s ní na pohotovosti v kladenské nemocnice, u soukromého ortopeda, v Hořovicích a nakonec i v Motole. Musím pochválit nemocnici v Hořovicích, kde jako první udělali rentgen kolene a sono kyčlí. Nic zvláštního však pan doktor nezjistil. Doporučil nám nasadit Nurofen, klidový režim a Priessnitzův zábal. Toto nám v podstatě doporučili všude, kde jsme byli. Bohužel to ale nezabírá a dnes je již 9.5. a stále stejný stav. Dlouhou dobu v podstatě bezbolestný, v posledních dnech však ráno nebo po delším odpočinku kulhá. Chtěl bych se zeptat, existují nějaké podpůrné prostředky (masti), které bychom mohli dceři na oteklé koleno mazat, abychom léčbu podpořili? Chtěli bychom totiž vysadit Nurofen, který očividně stejně nemá žádný účinek. Mockrát Vám děkuji za odpověď a přeji fajn den.

Dobrý den, pokud se stav nelepší je nutná další klinická kontrola, opakovat Rtg ,objednejte se prosím. S pozdravem MUDr. M. Pastucha