Dobrý den, před 4 lety jsem podstoupila operaci a sešroubování levého kotníku, po půl roce byl vytažen jeden šroub, poté bylo “naplánované” vyndání ostatních šroubů, jen mi přišlo že si mě lékaři spíše předhazovali mezi sebou a že pošlou žádanku na čekačku na vytažení a nic se nedělo, následně jsem byla na kontrole cca 1,5 roků zpět a tam pan doktor spíše řešil problém s nehtem než vyndávání šroubů od té doby nic. Takže stále šrouby po tak dlouhé době mám v noze, při změně počasí cítím bolest, při námaze noha bolí a hybnost také není dobrá. Chtěla bych se zeptat zda tento zákrok vyndání šroubu po delší době provádíte a zda to je vůbec možné. Popřípadě jaké jsou čekací lhůty na tento zákrok. Děkuji
Dobrý den, pokud byla operace u nás, objednejte se na ambulantni kontrolu, provedeme vyšetření a objednáme vás na výkon extrakce kovu. S pozdravem MUDr. M. Pastucha