Eliška14. 6. 2019

Dobrý den, v pondělí 3.5. me hospitalizovali v nemocnici. Bylo mi zle (den pred tim jsem se bouchla do hlavy) a mela jsem horecku. V noci rekla bych ze spise uz po pulnoci jsem mela prvni vodnaty prujem. (Uz skoro rok beru HA) Kdyz jsem se v nemocnici ptala rekli mi at ji beru dal ze to je jedno. Cely tyden az do 8.5. Jsem mela silny vodnaty prujem. 10.5. Jsem dostala menstruaci ikdyz mi jeste chybeli 2 prasky do zacatku 7 denni pauzy. Menstruace mi prisla o 6 dni driv. Muj dotaz je, jak dlouho se musim chranit i jinou metodou? Kdyz zacnu ve stredu pristi tyden nove platicko za jak bude dlouho fungovat? Jak moc snizena ucinnost je? Mam pokracovat dal jako normalne a vse se srovna? Dekuji za odpoved.

Dobrý den, díky průjmu pravděpodobně bylo omezeno vstřebávání antikoncepce, užívejte dál, tak jak máte, ale chraňte se kondomem, minimálně 14 dní, nepravidelné krvácení může nějakou dobu pokračovat, časem se upraví. S pozdravem MUDr. T.Hubová