Olga10. 3. 2023

Dobrý den ,už cca 3 roky chodím po urologickych ambulancí, mám problémy ze záněty močového ústrojí (i když se asi po 20 ,potvrdil jen jednou ) byla jsem poslána na vyšetření na pohlav. nemoce , vše bylo v pořádku , pak jsem byla poslána na neurologii na magnetickou rezonanci mozku a páteře kulí podezření na nemoce ,vyšlo v pořádku a urogolie my rekla ze pro mě nemůže nic dal udělat ze jsem v pořádku , problémy postupovaly a tak jsem se objednala na urokliniku do Prahy kdy mi udělali poprvé , cistoskopii , kde řekli že je vše v pořádku , a opět že nesmím prochádnout hodně pít atd , co slyším pořad . Vše dodržují a nic nezabírá , vše se rapidně horší , tlak na močení mám prakticky neustále už cítím i bolest nenechá mě to usnout, algifenove kapky které mi predepsali my nezabírají , užívám blokurimu která taky nezabírá jsem s toho moc zoufalá , protože už je to k nevidržení , všichni lékaři my tvrdí že jsem v pořádku připadám mi že mi nevěří a podceňují mé potíže případám si jak blazen .

Dobrý den, ve Vašem případě při opakujícícch se infekcích močových cet bych ještě doplnil ultrazvukové vyšetření ledvin a močového měchýře. Dále event. dle nálezu i doplnění CT vylučuvací urografii k vyloučení dalších příčin, těch příčin může být velké množství. U mladých pacientů musíme také vyloučit přítomnost močových kamenů v močovcýh cestách, které tyto obtíže mohou způsobovat. S pozdravem Vavřík.

MUDr. Tomáš Vavřík