František20. 12. 2023

Dobrý den. Rozhodl jsem se pro vasektomii. Vybral jsem si vaší nemocnici protože jí mám nejblíže a máte i pěkné hodnocení. Rád bych se zeptal jestli musí být celková anestezie nebo jen lokální a jak probíhá vše než se dostanu na zákrokový sál?(radši bych jen tu lokalni). Vím že zákrok pojišťovna nehradí a tak bych se ještě rád zeptal na cenu. Předem moc děkuji za odpověď hezký den.

Dobrý den, v naší nemocnici je možné provedení vasektomie i v lokální anestezii, cena je 16 000 Kč. Před výkonem je nutná pečlivá konzultace s pacientem s podepsáním celkem dvou informovaných souhlasů před výkonem. Pokud byste měl zájem, je možné se objednat na naší urologickou ambulanci přes recepci na tel. č. 14 500. S pozdravem Vavřík.

MUDr. Tomáš Vavřík