Veronika14. 9. 2016

Dobrý den, ráda bych rodila ve Vaší nemocnici, ale bydlím v Praze a auto zatím nemáme. Dočetla jsem se zde na stránkách, že poskytujete i dálkovou zdravotnickou dopravu... Je tedy opravdu možné nechat se odvézt k porodu, případně i na vyšetření? A jak je tato služba hrazena? Dále by mně zajímal Váš názor, zda je vůbec rozumné jet rodit do porodnice, která je vzdálená hodinu cesty (jsem prvorodička). Děkuji za Vaši odpověď a přeji pěkný den :-) V.

Dobrý den, dálkovou zdravotnickou dopravu v naší nemocnici neposkytujeme, záchranná služba vás odveze do spádové porodnice. K dopravě do naší nemocnice byste musela použít taxi nebo využít nějakou zdravotní dopravní službu soukromou. Z Prahy k nám jezdí velké množství rodiček, dojezd l hodina není problém, porod u prvorodiček trvá ve valné většině mnohem déle. S pozdravem MUDr. V. Pavlů

MUDr. Věra Pavlů