Kristýna2. 5. 2021

Dobrý den, Před týdne jsem byla u své gynekoložky s tím, že mám už pátý týden menstruaci, která mi začala skoro 3 týdny po antikoncepční injekci kterou mi dala. Doktorka mi řekla, že mám nejspíše zánět, zadala mi atb, železo a další dva léky, plus jsem k tomu měla brát ascorutin. Nic nezabralo, když jsem si volala na výsledky, tak mi nic neřekla a jedine co mi předepsala tak zaváděcí tablety. Nic z toho nezabralo, já už mam menstruaci 6 týden a paní doktorka dělá jako by se nechumelilo. Chtěla jsem se zeptat čím to může být způsobené a hlavně při jejích slovech, že je to úplně normální, po podání téhle injekce. Mám v plánu si zítra tedy zajít k jinýmu Gynekologovi, ale stejně mě zajímá otázka, čím by to mohlo být způsobený. Děkuji

Dobrý den, předpokládám, že jste dostala injekci Depo-Provery, potom opravdu může být toto krvácení způsobeno touto injekcí, na což jste měla být upozorněna předem. S pozdravem MUDr. T. Ježková

MUDr. Tereza Ježková
35