Marcel Danilov11. 7. 2021

Dobrý den, po prodělaném COVIDU (středně těžký průběh) se mi umocnily, znásobily mé negativní symptomy ohledně bederní páteře L1S5, se kterou trpím od roku 12/2017, brnění od palce po kolena, bolesti levé nohy při vstávání ze sedu v tu dobu nedělám krok, dokud se nepovolí nerv v páteři, slabost nohou podlamování v kolenou - na večer již šourání s podporou o skříně apod. Ráno, dopoledne ještě nějakou aktivitu udělám. Hledám nějaké pracoviště, nemocnici, která by mne byla schopna hospitalizovat a důkladně vyšetřit. (neschopenku nepotřebuji). V minulosti aktivní cyklistika, železný muž, do roku 12/2017 rekreační jízda na kole, kolečkové brusle, běh aj. Můj rodinný, společenský i pracovní život skončil 12/2017 atakem ploténky a od té doby doslova přežívám. Trpím tím já, i moje rodina. Poukaz na vyšetření od svého neurologa mám (NCH konzilium) Mohu se objednat k Vám? Děkuji MD.

Hezký den, pokud jsem to správně pochopil, jde vám o NCH (neurochirurgické) vyšetření. Ano, i naše podokresní nemocnice se může pochlubit tím, že zde pracuje neurochirurg - doc.Hořínek má svou ambulanci 1x měsíčně, jeho kmenovým pracovištěm je neurochirurgická klinika FN Motol. Pochopitelně je možno se obrátit na celou řadu NCH pracovišť - FN Motol, ÚVN Praha, Nem. Na Homolce Praha, Plzeň, Ústí nad Labem, Librec, Hradec Králové... Zdraví T.Bruthans

MUDr. Mgr. Tomáš Bruthans