Lenka1. 11. 2017

Dobry den, nemam otazku, ale chci vyjadrit podekovani za vybornou peci a snahu mi pomocia to lekarum z neurologie- Mudr. Gregurkove, ktera zkousela Akupunkturu, ale zatim to neslo:-( a v soucasne dobe Mudr.Bruthansovi- jsem asi zapeklity pripad, ale diky temto lekarum verim, že se z toho dostanu a nejsem v tom sama:-), take uzasne pani doktorce Chudackove(gynekologie), ke ktere mam naprostou duveru a je velmi mila a prijemna zena. Nakonec uz se nestydim se priznat, že lecit potrebovala i duse a zato velky dik Mudr.Pastorkove a nyni Mudr.Vidovicove:-)- Psychiatrie. Vse souvisi se vsim a organismus jednoho dne vystavi svuj ucet:-(. Nikdo se asi netesi do nemocnice a k lekari, ale v Horovicke nemocnici je to jine. Prozatim dekuji vsem :-)

Dobrý den, děkujeme za pochvalu, vaše přízeň nás těší. S pozdravem MUDr. J. Ziková