Lukáš17. 4. 2023

Dobrý den, mám otázku prosím.Jsem po úrazu a mám diagnostikováno : okluze močové trubice v rozsahu pars membranacea - prostatica - intramuralis,defekt přes 6 cm. Nyní mám zavedenou epicystomii a chtěl bych se zeptat,jestli tuto problematiku řeší přímo vaše nemocnice nebo jestli prosím nevíte o nějaké jiné nemocnici, která by mi tento problém pomohla vyřešit? Doktory mi bylo řečeno, že snad bude možnost rekonstrukce.Děkuji za odpověď.

Dobrý den, jedná se o velmi komplexní problematiku, které se v naší nemocnici věnujeme také, tyto obtíže řeší Dr. Hyndrák. Pokud byste chtěl konzultaci, zda-li je vůbec možno výkon provést, tak je možno se objednat na tel. č. 14 500. Po těchto úrazech však není stoprocentně zaručená plná účinnost a funkčnost. S pozdravem Vavřík.

MUDr. Tomáš Vavřík