Niki18. 6. 2019

Dobry den, dne 17.6.19 jsem se chtela objednat na preventivni gynek. prohlidku, bylo mi sdeleno, ze pres prazdniny se prevence nedela, vyjimkou jsou ucitelky,nejblizsi termin mi byl dan na zacatek zari. Je mi 40 let, menstruaci ted mivam nepravidelnou a chtela jsem problem resit prave pri mozne prevenci. Ted vlastne nevim, zda mam cekat az na zari, prosim, co mi poradite? Mam se objednat v jine nemocnici nebo termin objednani je v poradku, bojim se, abych neco nezanedbala. Dekuji za odpoved.

Dobrý den, na prevenci se v jiné nemocnici neobjednávejte, bude stačit termín v září, pokud je problém s menstruací závažný, objednejte se akutně na vyšetření, tam se domluvíte na dalším postupu. S pozdravem MUDr. T. Hubová