Klara16. 9. 2016

Dobry den chtela bych se zeptat mam tatku v nemocnici 66let do nemocnice byl prijat s velkou bolesti zad a na rozkapani a uleveni od bolesti.Po ruznych vysetreni bylo zjisteno ze az na zada kde ma pravdepodobne rozdrcen jeden obratel tak vse ostatni ma v poradku.Je tedy ted na luzku bez pohybu a davaji mu velice silne leky na bolest.Tatka je po tydnu v nemocnici a po uzivani techto leku (myslim ze mu davaji tramal) uplne mimo ma halucinace a hrozne sesel.Je tohle normalni postup??? Musi se mu davat tak silne leky? Nejde to resit jinak treba akupunkturou myslim tu bolest.Jinak tatka mel letos rakovinu prostaty na jedne operaci uz tedy byl a ted jak je slaby a mimo asi dalsi nepripada ted v uvahu.Jinak tak je to v poradku prostatu ma pryc a vysledky vporadku.Jen mi nerikejte ze ted musi brat porad ty silne leky? Vzdyt ho to uplne nici pirad mu to davaji nikdo nic nerika co bude dal.Prosim poradte co by se dalo delat aby uz ty umorne leky nebral dekuji.

Hezký den, nemohu suplovat nedostatečnou komunikaci mezi pacientem, jeho rodinou a ošetřujícím personálem. Bolest je určitě třeba řešit ku spokojenosti pacienta. Domluvte se s ošetřujícím lékařem. Zdraví T.Bruthans

MUDr. Mgr. Tomáš Bruthans