MIchaela Kejmarova25. 3. 2017

dobry den chtela bych se zeptat zda je mozne se u vas zastavit na gynekologicke ambulanci i o vikendu mam delsi dobu problemy s brichem,byla jsem darovat pred nejakou dobou vajicka a po odebrani folikul jsem mela zanet a brala jsem na to entizol a po mesici jsem byla operovana na laparoskopii kde mi bylo receno ze mi byl odepran slepak a k tomu jsem mela podrazdeny vajecnik v pravem podbrisku ale i po operacnim zakroku mam stale problemy pri pohlavnim styku mam bolesti a nekdy i pri normalnich pohybech stale citim slabsi bolesti v podbrisku u praveho vajecniku vajecniku nevi. zda se zastavit primo na ambulantni vysetreni ? muj gynekolog ted nema moznost ordinovat a musim cekat dva mesice nez me vysetei jiny termin pry nema.Dekuji za vasi radu a odpoved.

Dobrý den, provoz gynekologické ambulance je pondělí až pátek, ordinační hodiny jsou vyvěšeny na webových stránkách nemocnice. O víkendu a po ordinačních hodinách ambulance se ošetřují pacientky s akutními problémy. Pokud máte obtíže delší dobu a teď se zhoršují, můžete se dostavit v ordinačních hodinách na naší ambulanci, která funguje denně, v tomto případě i bez objednání. S pozdravem MUDr. V. Pavlů

MUDr. Věra Pavlů