ola17. 2. 2022

Dobrý den, chci se zeptat,zda-li je možno vrátit pacienta již z předsálí operačního sálu--výkon ARTROSKOPIE kolena,pacientka již má zavedenou kanylu s infuz.roztokem.Po příchodu anestezioložky mi bylo oznámeno,že mi narkozu ona podávat NEBUDE,bez vysvětlení odešla.Písemnou zprávu odmítnutí narkozy jsem nedostala.Při příjmu do nemocnice na ambulanci se mnou lékařka vypsala všechny potřebné dokumenty a byla jsem odeslána na předoperační pokoj,kde jsem čekala až příjdu na řadu na operaci.Po příjezdu na sál přišla anestezioložka,která mi řekla,že mi ona nerkozu nedá.Kanyla mi byla odpojena,oblékla jsem se a odjela taxikem domů v šoku. Neznám důvod odmítnutí narkozy,ani písemnou zprávu mi nedala,ani se se mnou nerozloučila.Nechápu důvod odmítnutí,veškeré předoperační vyšetření jsem měla v pořádku.Jsem nemocná ASTMATEM A CHOPN.bylo doloženo i doporučení z plicního k provedení artroskopie v celkové narkoze. Děkuji za odpověď,jsem v šoku.

Dobrý den, obraťte se, prosím, na zdravotnické zařízení, kde se tato událost odehrála. S pozdravem MUDr. T. Jelen

MUDr. Tomáš Jelen