Michaela14. 6. 2020

Dobrý den, asi před měsíce mi, při vstávání z gauče, píchlo v koleni. V tu chvíli jsem se nemohla na nohu ani postavit. Na pohotovosti udělali RTG, bez nálezu, a koleno obstříkli. Potíže přetrvávaly, a tak jsem navštívila ortopeda, ten provedl sono a domnívá se, že jde o prasklý meniskus. Poslal mě ještě na MR, a dodal, že chodit normálně můžu, i když nohu nepropnu. Po pár dnech mi v koleně trochu luplo a koleno se spravilo, mohla jsem chodit bez omezení. Nicméně po týdnu mi zase v koleni luplo (žádná ostrá bolest), stalo se to jen při převalování v posteli a od té doby nemůžu nohu narovnat. Blok cítím na vnitřní straně kolena, dole. Ještě dodám, že jsem čtyři mesíce po porodu a během těhotenství mi koleno často přeskakovalo. Zajímalo by mě, zda by mohl ortoped nějakým hmatem koleno zase srovnat. Ke svému ortopoeodvi jdu až po MR a paní recepční není jednoduché přemluvit na dřívější objednání, posílá mě do nemocnice. Tak nevím, jestli by mi v nemocnici pomohli koleno narovnat.

Dobrý den, se zablokovaným meniskem, podle popisu se o to jedna můžete na centrální příjem vaší domovské nemocnice. S pozdravem MUDr. M. Pastucha