Ocenili jsme 50 zaměstnanců holdingu AKESO zájezdem do Řecka pro dvě osoby

21. 4. 2022

Každý rok vyberou kolegyně a kolegové zaměstnance, kteří jako poděkování za jejich práci získávají od majitele holdingu AKESO Sotiriose Zavalianise zájezd do Řecka pro dvě osoby do hotelového komplexu.

„Věříme, že úspěch celého holdingu závisí nejen na práci našich lidí, ale i na jejich spokojenosti. Proto se tato anketa stala již tradiční akcí každého roku. Letos bylo oceněno přes 50 pracovníků ze všech našich zdravotnických zařízení, kteří získali zájezd na ostrov Kos do hotelového komplexu Atlantis,“ řekl Sotirios Zavalianis.

„Díky tomu, že výherci jsou vybíráni přímo kolegy, těší mě, že zájezdy získávají často osoby, které, ač nevystupují příliš z řady, jsou na svých odděleních nepostradatelní a jejich práci tak dokáží nejvíce  ocenit právě jejich spolupracovníci,“ popsala Adéla Šubertová, hlavní sestra Nemocnice Hořovice.

„Nominace od kolegyň z oddělení mě překvapila a velice potěšila. V nemocnici dělám už 13 let a svoji práci bych neměnila. Je zde skvělý kolektiv a vedení nemocnice, potažmo i pan majitel, nám vychází vstříc,“ reagovala praktická sestra z chirurgického oddělení Blanka Ráczová bezprostředně po předání ocenění.

Na oddělení následné péče nominovali spolupracovníci zdravotní sestru Lucii Barešovou. „Na Lucce jsme se všichni shodli. Vybrali jsme jí proto, že práci sestry dělá poctivě, je spolehlivá a velmi empatická. Tuto pozici si opravdu vydřela svou obrovskou vůlí a vytrvalostí. Šla si za svým snem. Začínala u nás jako sanitář, poté vystudovala praktickou sestru a nyní studuje vysokou školu,“ uvedla staniční sestra oddělení následné péče.