Byla dokončena přestavba traktu ambulancí a vrátnice

12. 11. 2018

Během listopadu a částečně prosince dojde k přesunu několika ambulancí z hlavní budovy nemocnice do nových prostor.

„Během listopadu a prosince dojde k přesunu některých ordinací," popisuje provozně-technický náměstek hořovické nemocnice Tomáš Petsinis a dodává: „Budova ambulancí byla vystavena za účelem rozšíření odborných ambulancí, tedy i rozšíření poskytované péče pacientům.“ Nová budova ambulancí byla postavena vedle hlavní vrátnice, která prošla taktéž kompletní rekonstrukcí.

Vrátnice je vybavena nejmodernější technologií a disponuje kompletními kontrolními a bezpečnostními systémy. Branou u vrátnice mohou projíždět jen vozidla záchranné zdravotní služby a vozy zdravotní přepravy.

„Pro pacienty a návštěvníky nemocnice, kteří nemohou využít parkoviště před budovou nemocnice a jsou nuceni využít vjezdu do areálu, je určen vjezd skrze bránu pod lékárnou,“ vysvětluje provozně-technický náměstek. „Celá stavba vznikla za účelem zvýšení bezpečnosti a komfortu pacienta.“

Ambulance, které naleznete v nové přístavbě:

Onkologie, privátní ambulance dermatologie, psychiatrická ambulance, nutriční a výživová poradna, paliativní ambulance, ambulance léčby bolesti, osteologie, spánková ambulance a logopedie.