Změna sazby za využití parkoviště před areálem nemocnice

15. 4. 2019

Od pondělí 15. 4. 2019 dochází ke změnám v pravidlech užívání parkoviště před nemocnicí.

Po domluvě se starostou města Hořovice Ing. Jiřím Peřinou byla přenastavena pravidla užívání parkoviště pro pacienty a návštěvy nemocnice, které je umístěno před areálem nemocnice.
Od dnešního dne tedy platí, že lze parkovat 180 minut zdarma, další hodiny jsou již zpoplatněny 30 Kč za hodinu.
Pro dárce krve je možnost prodloužit si parkování o dalších 60 minut zdarma.
Pro hospitalizované pacienty, kteří pobývají v nemocnici déle jak tři dny, je využití parkování před areálem zpoplatněno 200 Kč/den.

Změna poplatků za parkování se vztahuje jen na parkoviště před nemocnicí. Parkování v areálu nemocnice je stále určeno jen pro akutní případy - 20 min. zdarma. Na tento vjezd se nevztahuje sazba za hospitalizaci.