Začtěte se do podzimního vydání časopisu NÉA

23. 11. 2020

V pořadí již šesté vydání firemního časopisu NÉA přináší opět spoustu zajímavých novinek ze zdravotnických zařízení holdingu AKESO. Hlavní rozhovor je věnován lékárenské společnosti SENIMED a Tomáši Veverkovi, který nám vysvětlí například to, jak funguje distribuce léčiv do Nemocnice Hořovice a Rehabilitační nemocnice Beroun.

Přiblížíme vám činnost infekčního covidového oddělení, které vzniklo na základě potřeb spojených s pandemií koronaviru, i oddělení ortopedického, jež funguje společně s berounským Artroskopickým centrem a Rehabilitačním centrem MUDr. Jana Calty jako dobře propojený stroj.

Kromě Tomáše Veverky jsme vyzpovídali i řadu dalších osobností napříč všemi obory. Od plastického chirurga Jana Měšťáka se dozvíme, jak motivuje ženy k tomu, aby se viděly krásné, nebo co považuje nová výkonné ředitelka AKESO holdingu Martina Kulštejnová za svoji nynější největší profesní výzvu.

Na závěr se alespoň v myšlenkách přesuneme na rockový koncert pro děti a seznámíme se s Lukášem Zahradníkem z jedné z nejoblíbenějších českých bejbypankových kapel, který pracuje jako radiologický fyzik ve společnosti Multiscan.

Přejeme vám hezké podzimní dny ve společnosti našeho časopisu.

Časopis NÉA najdete v našich čekárnách a můžete si ho přečíst také online zde.