Vedení kraje zastoupené hejtmankou Petrou Peckovou navštívilo naší nemocnici

13. 10. 2021

Paní hejtmanka s vedením Středočeského kraje navštívila naší nemocnici v Hořovicích během svého výjezdu po kraji.

„Držím palce Nemocnici Hořovice a fandím její snaze stát se špičkou v Evropě, nemocnicí nové generace. Po vyslechnutí všech plánů, týkajících se rozšiřování stávajícího provozu a také rozvoji nemocnice o „pandemickou“ část, věřím, že se to povede,“ říká Petra Pecková, hejtmanka Středočeského kraje.

V nemocnici delegace navštívila porodnici U Sluneční brány, která je se svými 1800 porody největší porodnicí ve Středočeském kraji a novorozenecké oddělení, ke kterému patří i neonatologie, která je centrem intermediální péče pro děti od 31. týdne těhotenství. Návštěva nemocnice byla zakončena na oddělení následné intenzivní péče pro děti, které bylo v roce 2014 otevřeno jako první svého druhu v ČR, a kde je poskytována multidisciplinární chronická intenzivní a resuscitační péče dětem všech věkových skupin.

„Po prohlídce nemocnice mohu jen dodat, že je radost vidět, že jsou nemocnice, které jsou nejen krásné a moderní, ale nabízejí i komplexní spektrum služeb. Jste velmi inspirativní a mnozí by se od vás mohli učit,“ dodává hejtmanka na závěr.