Rekonstrukce porodnice získává finální podobu

28. 8. 2019

Rekonstrukce porodních boxů v Nemocnici Hořovice, která započala na jaře letošního roku, se blíží do finále.

„Z důvodu neočekávaných stavebních prací se rekonstrukce porodních boxů prodlouží do října letošního roku,“ říká k rekonstrukci provozně-technický náměstek Nemocnice Hořovice Tomáš Petsinis a dodává: „Rozšíření prostor porodnického oddělení byla vzhledem k stále se zvyšujícímu počtu rodiček nezbytná. Nové pokoje přinesou větší komfort rodičkám a budou vybaveny modernější přístrojovou technikou. Porodnice je nyní přestěhována na uzavřenou část gynekologického oddělení, kde byly pro tyto účely upraveny pokoje.“

Z důvodu přestavby jsou nyní pozastaveny prohlídky oddělení, které standardně nabízíme budoucím maminkám na předporodních kurzech.

Ke stávajícím třem porodním pokojům přibude čtvrtý.
Zázemí pro personál.