Rekonstrukce kuchyně v nemocnici

30. 7. 2019

Od 22. července probíhá přestavba stravovacího provozu v Nemocnici Hořovice. Rekonstrukce se bude týkat vybavení i prostor a potrvá do září letošního roku.

„Celá rekonstrukce stravovacího provozu bude mít dvě fáze. Tou první jsou prostory kuchyně, kdy bude přestavěna například vzduchotechnika, elektroinstalace, budou zakoupeny nové spotřebiče na vaření apod. V druhé fázi bude řešeno technické zázemí, jako jsou mrazící boxy a skladovací prostory,“ popisuje provozně-technický náměstek Nemocnice Hořovice Tomáš Petsinis.

„Přestavba kuchyně nebude mít vliv na provoz nemocnice. Po dobu rekonstrukce je pro pacienty a zaměstnance strava zajištěna. Úpravy kuchyně a jejího zázemí přinesou výší ergonomii práce a zároveň se zvýší kapacita kuchyně, což je vzhledem k plánovanému rozšíření nemocnice velmi žádoucí,“ dodává.

Stravovací provoz Nemocnice Hořovice zajišťuje denně stravu pro všechny zaměstnance nemocnice a její pacienty.