Pro naše zaměstnance máme širokou nabídku benefitů

6. 9. 2019

Našich zaměstnanců si velmi vážíme. Práce ve zdravotnictví je velmi náročné povolání jak po psychické, tak fyzické stránce, a tak se našim zaměstnancům snažíme zpříjemnit práci i osobní volno několika benefity.

„Dle interního průzkumu spokojenosti zaměstnanců, který jsme uskutečnili v posledních měsících, si naši kolegové velmi váží kolegiálních vztahů, chválí si moderní prostředí pracoviště i zájem o ně ze strany zaměstnavatele,“ říká vedoucí personálního oddělení Nemocnice Hořovice Andrea Kropáčová. „Z konkrétních benefitů si nejvíce chválí příspěvek na penzijní připojištění, dotované stravování, svozovou dopravu a možnost umístění svého dítěte do dětské skupiny NEMO, kam přijímáme děti od jednoho roku věku,“ dodává.

„Dalším velmi oblíbeným benefitem v letošním roce je permanentka do ZOO, kterou nabízíme zaměstnancům od ledna. Do dnešního dne zoologickou zahradu v Praze navštívilo 180 zaměstnanců, kteří měli možnost vzít s sebou své rodinné příslušníky. Po vyhodnocení průzkumu jsme na žádost zaměstnanců nyní zakoupili permanentky do aquaparku,“ popisuje Petra Horáková, tisková mluvčí Nemocnice Hořovice, a dodává: „Nabídku benefitů stále rozšiřujeme. V říjnu například chystáme divadelní představení, které bude odehráno ve Společenském domě v Hořovicích jen pro naše zaměstnance.“

„Zrealizovali jsme několik požadavků přímo od zaměstnanců, jako je například výstavba budovy na uskladnění kol či instalace nabíjecího zařízení pro elektromobily. Rád bych touto cestou poděkoval všem zaměstnancům za jejich trpělivost při výkonu povolání i během stavebních úprav, které v naší nemocnici probíhají. Uvědomuji si, že neustálý činorodý ruch, i přes důsledný tlak na ohleduplnost stavebníků, má i své negativní důsledky plynoucí především z hluku,“ říká MUDr. Michal Průša, ředitel Nemocnice Hořovice.

Benefity pro zaměstnance Nemocnice Hořovice:

• Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění - ve výši 3 % z hrubé mzdy.
  • Dětská skupina NEMO - dětská skupina pro děti zaměstnanců, od 1 roku věku do nástupu povinné školní docházky.
  • Organizace odborných akcí, seminářů a konferencí, podpora dalšího vzdělávání zaměstnanců.
  • Příspěvek zaměstnavatele na jazykovou výuku ve výši 1 500 Kč za školní rok.
  • Svozová doprava Praha - Hořovice - Plzeň.
  • Slevy v nemocniční lékárně SENIMED - slevy na volný prodej ve výši 10 %, slevy z doplatků na léky, akční nabídky na kosmetiku, vitamíny, atd.
  • Možnost využití bezplatné právní konzultace.
  • Možnost bezplatného využití bazénu v Rehabilitační nemocnici Beroun.
  • Sportovní a kulturní akce pro zaměstnance.
  • Dotované stravování v zaměstnanecké jídelně.