Prezentovali jsme Nemocnici Hořovice na Veletrhu práce 3. lékařské fakulty TRIMED JOB

23. 11. 2018

Cílem akce bylo přiblížit studentům (medikům i zdravotním sestrám) a absolventům lékařské fakulty jejich možnosti po ukončení studia a pomoci jim při důležitých rozhodnutích týkajících se jejich následného pracovního uplatnění případně stáží i praxí během samotného studia.

Veletrh se konal tento týden ve středu v prostorách lékařské fakulty pod záštitou pana děkana prof. MUDr. Petra Widimského, DrSc. Kromě prezentace zdravotnických zařízení byly pro účastníky připraveny i zajímavé přednášky uznávaných odborníků z lékařského prostředí., mj. pohovořil o situaci ve zdravotnictví i ministr zdravotnictví Adam Vojtěch.

Nemocnici Hořovice prezentovala hlavní sestra Blanka Červenková s MUDr. Zuzanou Paprčkovou, lékařkou chirurgie a Petrou Horákovou, tiskovou mluvčí nemocnice.

„Pohovořila s námi spousta mladých mediků a několik sester z nižších ročníků. Velice je zaujala naše nemocnice a to jak z pohledu nabízených služeb, tak unikátností jednotlivých pracovišť,“ říká k veletrhu hlavní sestra. „Budoucí absolventi byli překvapeni i širokou škálou nabízených benefitů, které našim zaměstnancům nabízíme. Nejvíce uvítali nabídku svozových vozidel, které poskytujeme zaměstnancům z Plzně a Prahy,“ dodává.

„Nabídka benefitů pro zaměstnance je pestrá. Nejvíce využívaná je mateřská školka v rámci dětské skupiny Nemo, která je přímo v areálu nemocnice a je určena pro děti zaměstnanců již od jednoho roku věku. Dále pak dotované stravování, bezplatná právní poradna, příspěvek na penzijní připojištění a různé sportovní akce. U zaměstnanců podporujeme jazykovou výuku a samozřejmě jsme rádi, pokud si chtějí rozšířit své znalosti a zkušenosti, tudíž podporujeme i další vzdělávání,“ doplnila Andrea Kropáčová, vedoucí personálního oddělení nemocnice.