Přesun ambulancí

1. 3. 2019

Od 1. března dojde k přesunu několika ambulancí z Polikliniky Zdraví v Králově Dvoře do Nemocnice Hořovice.

„V prostorách Polikliniky Zdraví Králův Dvůr nadále zůstane ordinace neurologie. Od dubna nově přibude ambulance interny,“ říká provozně-technický náměstek Nemocnice Hořovice Tomáš Petsinis.

Ordinace gynekologie a ortopedie budou pro pacienty nadále k dispozici v areálu naší nemocnice. V prostorách nemocnice můžeme navíc poskytnout pacientům i další návaznou péči,“ doplňuje.

Zajištění návazných vyšetření, spolu s nižším zájmem o základní vyšetření v Králově Dvoře, byly hlavními důvody, proč tyto ambulance budou nadále poskytovat služby v areálu nemocnice.

K vyšetření do jednotlivých ambulancí (včetně těch, které jsou umístěny v Poliklinice Zdraví) se lze objednat na tel. čísle 14 500.