Parkovné při hospitalizaci

7. 12. 2018

Změna sazby za využití parkoviště před areálem nemocnice.

Od pondělí 17. 12. 2018 dojde ke změnám v pravidlech užívání parkoviště před nemocnicí.

„Na žádost pacientů zavádíme parkovné při hospitalizaci. Stává se, že jsou lidé nečekaně po vyšetření u lékaře hospitalizováni. Vzhledem k tomu, že tuto možnost neočekávali, je možné, že přijeli vozem, který musejí nechat několik dní parkovat na placeném parkovišti,“ uvádí provozně-technický náměstek Nemocnice Hořovice Tomáš Petsinis. „Nově tedy pro hospitalizované pacienty, kteří pobývají v nemocnici déle jak tři dny, zavádíme sazbu za parkovné ve výši 200,- Kč/den. Tuto částku bude možné zaplatit po předložení lékařské zprávy – doložení hospitalizace,“ doplňuje náměstek.

Nově se také mění délka parkování zdarma ze 3 hodin na hodiny 2.

Změna poplatků za parkování se týká jen parkoviště před nemocnicí. Parkování v areálu nemocnice je stále určeno jen pro akutní případy - 20 min. zdarma. Na tento vjezd se nevztahuje sazba za hospitalizaci.

Parkování.pdf