Ostrov Kos hostil po tři týdny kolegy z našich nemocnic

25. 7. 2019

Třem skupinám zaměstnanců Nemocnice Hořovice, Rehabilitační nemocnice Beroun a Onkologického a radiologického centra Multiscan se stal v létě domovem ostrov Kos. Stejně jako v letech předešlých, i letos dostali dlouholetí zaměstnanci tří našich nemocnic týdenní dovolenou v Řecku jako poděkování za jejich obětavou práci od majitele AKESO holdingu Sotiriose Zavalianise.

Ostrov Kos byl vybrán jednak kvůli jeho symbolice – je to místo, kde se narodil a působil nejslavnější lékař všech dob, antický Hippokrates, ale také proto, že patří mezi nejkrásnější řecká letoviska. Hotelový komplex Atlantis, který se nalézá přímo u pláže, je usazen v udržované zahradě s exotickou flórou a palmami. Nedaleko hotelu je centrum známého letoviska Lambi, kde se nachází mnoho výborných restaurací, taveren, barů a obchůdků.

A jaké byly dojmy z prožité dovolené?

„Zájezd byl moc pěkný, v Řecku jsem byla poprvé, takže opravdu pro mě zážitek po všech stránkách. Do Řecka se určitě ještě vrátím, nemůžu říct, co bylo nejlepší, moře, resort v zahradě i nepřeberné jídlo bylo super,“ říká skladová účetní Ilona Trejbalová.

„Byli jsme nadšeni! Hotel, ubytování, jídlo, služby - vše bez potíží a na úrovni. V Řecku jsem poprvé nebyla, ale na Kosu ano a byla jsem příjemně překvapená. Krásné moře, pláže, ale i historie,“ uvádí Petra Šišáková, staniční sestra oddělení anestezie.

„Byl jsem mile překvapený, že jsem zájezd vyhrál. Mezi zaměstnanci nemocnice je o tento benefit velký zájem. Vždy je při hlasování mezi kolegy vybráno 14 zaměstnanců z každé nemocnice Akeso holdingu. Od majitele je to velmi štědrý dar. Byl jsem na Kosu s rodinou a dcerou, která se tam naučila i plavat," říká ke své výhře Jiří Pichlík, hlavní sestra Nemocnice Hořovice.