Onkologie Nemocnice Hořovice přechází pod pardubický Multiscan

31. 1. 2019

Od 1. 1. 2019 se součástí Onkologického centra Multiscan Pardubice stává i oddělení onkologie Nemocnice Hořovice, která patří stejně jako Multiscan do AKESO holdingu Ing. Sotiriose Zavalianise.

Tato důležitá změna, která vzešla v platnost příchodem nového roku, má za cíl zvýšit kvalitu péče o onkologické pacienty Hořovicka, Berounska a okolí a rozšířit spektrum léčby.

„Věříme, že pacient přechod pod Multiscan uvítá. Jsme vysoce specializované onkologické pracoviště s řadou špičkových odborníků a rozsáhlým moderním vybavením, a díky tomu jsme schopni poskytnout tu nejlepší péči nejen našim pacientům, ale i pacientům ze sesterské nemocnice v Hořovicích,“ uvádí Ing. Pavel Pivrnec, ředitel společnosti Multiscan s.r.o.

Onkologické oddělení hořovické nemocnice, které zajišťuje preventivní, diagnostickou a léčebnou péči pro pacienty s nádorovým onemocněním, v současné chvíli disponuje třemi ambulancemi a stacionářem s celodenní péčí. S ohledem na nastalou změnu se do budoucna počítá s celkovým rozšiřováním péče po vzoru pardubického Multiscanu, který si tuto záležitost již vezme pod svá křídla.