Nová vizualizace Porodnice U Sluneční brány

29. 9. 2020

Porodnice U Sluneční brány je počtem 1700 porodů ročně největší porodnice ve Středočeském kraji. V roce 2019 prošla kompletní přestavbou.

„Vzhledem k momentálnímu stavu hygienicko-epidemiologické situace v ČR jsme bohužel museli zrušit besedy pro těhotné, které organizujeme pro budoucí maminky. Během těchto besed, které vedly naše porodní asistentky, byla i možnost prohlédnout si porodní pokoje, aby rodičky měly jasnou představu, kde porody v naší nemocnici probíhají. Momentální stav bohužel toto neumožňuje a tak, abychom jim vynahradili tuto možnost, vytvořili jsme vizualizaci celé porodnice, díky které si můžete prohlédnout celé prostory porodnice,“ řekl MUDr. Leoš Teslík, primář gynekologicko-porodnického oddělení. „Jsme přesvědčeni, že toto rodičky uvítají, protože naše porodnice je dle mého názoru nejkrásnější v ČR a během porodu je důležité i prostředí, které u nás navozuje klidnou a příjemnou atmosféru.“

„V roce 2019 jsem přistoupili k celkové rekonstrukci porodnice, díky které se rozšířil počet porodních boxů, přestavěly se příjímací pokoje i zázemí pro personál. Proinvestovaná částka přesáhla 48 milionů korun,“ doplnil Tomáš Petsinis, provozně-technický náměstek Nemocnice Hořovice. „V Nemocnici Hořovice se snažíme zajistit co nejlepší komfort všem pacientům. Jak si můžete všichni prohlédnout skrze vizualizaci porodních pokojů, komfort porodních sálů je na nejvyšší možné úrovni.“

Vizualizaci Porodnice U Sluneční brány naleznete na našich webových stránkách.