Nová recepce pro zubní oddělení

28. 1. 2021

S ohledem na zkvalitnění poskytované péče naší nemocnice je uvedena do provozu nová recepce.

S ohledem na zkvalitnění služeb je uvedena do provozu nová recepce, která je určena jen pro pacienty zubních  ambulancí. Recepce je umístěna u vchodu na oddělení. Telefonní linka na recepci je 14 500 s předvolbou čísla 4.

„Veškeré prostory zubního oddělení prošly rekonstrukcí již v loňském roce. Došlo k obměně i přístrojového vybavení a zubních souprav,“ řekl k rekonstrukci Tomáš Petsinis, provozně-technický ředitel Nemocnice Hořovice.

Pro zubní ambulance byl zakoupen nový přístroj

„Do zubní ambulance jsme zakoupili vysoce přesný digitální panoramatický přístroj KaVo OP 3D. Technologie vytváří jasné a homogenní snímky pro kompletní diagnostiku, zároveň disponuje systémem pro zajištění stabilní polohy pacienta a minimalizuje tak vznik artefaktů způsobených pohybem. Pro oddělení je tento moderní přístroj velkým přínosem,“ popsal nový rentgen Tomáš Petsinis.

Na zubním oddělení Nemocnice Hořovice jsou k dispozici pacientům čtyři ambulance. Oddělení disponuje vlastní laboratoří. V loňském roce byla zřízena každou sobotu pohotovostní služba.

Do zubní ambulance jsme zakoupili vysoce přesný digitální panoramatický přístroj.