Nemocnici Hořovice navštívil ministr zdravotnictví Vlastimil Válek

5. 12. 2022

Jsme potěšeni, když můžeme představit zdravotní péči v našich zařízeních osobnostem české politické scény či představitelům významných státních či jiných institucí. V nedávné době projevil zájem o návštěvu Nemocnice Hořovice ministr zdravotnictví prof. MUDr. Vlastimil Válek, CSc., MBA, EBIR.

Ve všech našich zdravotních zařízeních poskytujeme tu nejlepší možnou lékařskou péči, máme široké spektrum ambulancí a skvělý empatický zdravotnický personál. Prostory všech našich nemocnic a ambulancí prošly rekonstrukcí a pokoje pro hospitalizaci jsou našimi pacienty přirovnávány k hotelu,“ popisuje Ing. Sotirios Zavalianis, předseda představenstva AKESO holding. „Občas je potřeba vidět na vlastní oči, jakou péči AKESO holding nabízí a proto mě těší, že jsme tentokrát mohli představit naší nemocnici v Hořovicích ministrovi zdravotnictví ČR panu Vlastimilovi Válkovi. Seznámili jsme ho nejen s aktuálními odděleními nemocnice, ale i s plánovaným rozšířením a stavbou projektu Nemocnice nové generace, který jsme započali v loňském roce, a který nejen díky investici 2, 5 mld. Kč, nebude mít v Evropě obdoby.“

O AKESO holdingu je známo, že poskytuje kvalitní lékařskou péči a jsem rád, že jsem měl možnost navštívit nemocnici v Hořovicích,“ řekl Vlastimil Válek, ministr zdravotnictví ČR. „Velice mě zaujala podpora zaměstnanců ze strany holdingu, který nabízí například krásnou školku pro jejich děti přímo v areálu nemocnice. Jako profesor radiologie jsem samozřejmě velice rád zavítal i na oddělení radiologie, které je zde skvěle stavebně řešeno. Přeji projektu Nemocnice nové generace úspěch. Je vidět, že nemocnice překročila regionální působení a tudíž její rozšíření je jistě na místě.“