Na vánoční trhy v Německu se bylo podívat přes 200 zaměstnanců

12. 12. 2022

Pro zaměstnance našich zdravotních zařízeních organizujeme během roku mnoho akcí. Velmi oblíbený je dětský den s programem, vánoční večírek s vystoupením známé kapely, či zájezdy do vybrané kolegy do Řecka. Nyní jsme naplánovali vánoční trhy v německém Regensburgu.

Na zájezd se přihlásilo několik desítek zaměstnanců. Někteří si vzali s sebou rodinné příslušníky, ale byly i skupinky zaměstnanců, kteří výlet pojaly jako teambuilding a užily si společný den spolu.

Zaměstnanci nemocnice měli k dispozici po celou dobu průvodce, čehož většina využila a část dne strávila prohlídkou města s výkladem.  

Regensburg je opravdu krásné město. Trhy byly takové komorní a moc času na ně nebylo potřeba. Organizace super. Řidič příjemný a paní průvodkyně úžasná. Moc se mi to líbilo. Jela bych znovu,“ popsala Iveta B., zdravotní sestra z Rehabilitační nemocnice Beroun.

Z nemocnic se do Německa vypravilo 6 autobusů

Výlet do Regensburgu se mi moc líbil. Bála jsem se dlouhé cesty v autobuse ale zbytečně. Cesta byla super a nic s námi nehoupalo. Po městě nás provázela zkušená sympatická průvodkyně, která se nám plně věnovala. Prosíme o více takovýchto výletů,“ popsala Michaela Š., referentka z provozně-technického oddělení berounské nemocnice.

Organizace výletu byla skvělá. Nemuseli jsem se o nic starat, jen být v určitou hodinu na určitém místě. Výlet byl skvělý a s kolegyněmi jsme si ho moc užili. Bylo skvělé strávit spolu čas mimo zdi nemocnice, kdy je i prostor si v klidu popovídat a pobavit se,“ popsala Jana S., sanitářka z Nemocnice Hořovice.