6.9.2013
Lékárna Nemocnice Hořovice neustále rozšiřuje pro své klienty sortiment zdravotnických pomůcek. Je schopna splnit rozmanitá přání pacientů, bez ohledu na to, zda jde o prostředek předepsaný lékařem nebo pomůcku, kterou si pacient sám koupí.
„V naší konzultační a zkoušecí místnosti nejčastěji s klienty vybíráme ortézy na kolena, ruce, zápěstí a kotníky“, říká Mgr. Jiří Sakač. „Výběr je velký, nespokojili jsme se pouze s jednou firmou. Nabízíme proto mnoho druhů a společně s pacientem zvolíme nejvhodnější tak, aby odpovídaly jeho potřebám“, dodává. Nejen česká Ortika, ale i německý Sanomed nebo americký DonJoy „zdobí“ ruce a kolena našich pacientů.
„Nemohu si vynachválit zdravotní podkolenky a punčochy od firmy Maxis“, říká farmaceutická asistentka Lékárny Nemocnice Hořovice Klára Zítková. „Při celodenním pracovním zápřahu pomáhají udržet moje nohy v dobrém zdravotním stavu. Určitě bych je doporučila každému, kdo chce šetřit svoje nohy. Máme nejen podkolenky s nižším tahem určené na prodej, ale i širokou nabídku lýtkových a stehenních punčoch k výdeji na poukaz".
A co krční límce a bederní pásy? Samozřejmě také. Lékárna myslí i na pacienty s vážnějšími potížemi, má pro ně okamžitě k dispozici chodítka, nástavce na WC, sedačky do vany, prsní epitézy.
Pokud potřebujete berle po úrazu, i tady jsme pro Vás. Vybíráme pro Vás vyměkčené berle, které nezpůsobují otlaky při zátěži.
Spolupracujeme s více než dvaceti firmami a okruh dodavatelů se na základě Vašich potřeb neustále rozšiřuje: Hartmann, Tena, Ortika, Maxis, Sanomed, Donjoy, Ortex, Orthgroup, OttoBock,Snížek, B. Braun, DMA, Amoena, Anita, Aries, Loana, Deona, Celimed, Dahlhausen, Ergon, GPS OFA, Tyfloservis, Meyra.
Zaměstnanci lékárny ochotně každému poradí s výběrem pomůcky a umožní Vám, abyste si konkrétní prostředek v klidu a pohodlí vyzkoušeli. „Při nemožnosti dopravit rozměrnou nebo speciální pomůcku domů, jsme ji schopni dovézt až na místo", uzavírá zástupce vedoucího lékárníka Mgr. Jiří Sakač.