Konference 4. Dny novorozeneckých kazuistik

15. 4. 2019

Novorozenecké oddělení Nemocnice Hořovice uspořádalo již 4. ročník odborné konference Dny novorozeneckých kazuistik se zaměřením na novorozence od 30. týdne těhotenství.

Sympozium mělo dvoudenní plně nabitý program, při kterém bylo přestaveno 44 kazuistik a jako každý rok se konalo v krásných prostorách zámku Zbiroh.
„Naše konference si získala své místo mezi lékaři a sestrami z novorozeneckých oddělení všech stupňů péče, přičemž máme i několik zahraničních hostů. Celkový počet účastníků je kolem 200 osob,“ říká MUDr. Milena Dokoupilová, primářka novorozeneckého oddělení Nemocnice Hořovice a hlavní garantka a organizátorka konference.

„Těší mne, že je o účast na přednáškách takový zájem. Děkuji všem firmám za doprovodný program a Nemocnici Hořovice za veškerou podporu při realizaci. Příští ročník bude pátý a tak bych ráda připravila pro účastníky nějaké překvapení. Co to bude, si zatím nechám pro sebe,“ informovala primářka.

Akce má charakter postgraduálního vzdělávání a byla ohodnocena kreditními body.

MUDr. Michal Průša a MUDR. Martin Čihař s odbornou garantkou konference MUDr. Milenou Dokoupilovou