Dokončili jsme rekonstrukci zubních ambulancí

10. 7. 2020

„Veškeré prostory zubních ambulancí prošly rekonstrukcí. Došlo k obměně i přístrojového vybavení a zubních soustav,“ řekl k rekonstrukci Tomáš Petsinis, provozně-technický náměstek Nemocnice Hořovice.

„S ohledem na zkvalitnění služeb bude uvedena do provozu i nová recepce, která bude určena jen pro pacienty zubního oddělení. Recepce bude umístěna u vchodu na oddělení a bude přijímat objednání na vyšetření již na podzim letošního roku,“ řekl k rekonstrukci Tomáš Petsinis.

Pro zubní ambulance byl zakoupen nový přístroj

„Do zubní ambulance jsme zakoupili radiologické zařízení KaVo OP 3D/2D. Jedná se o efektivní a vysoce přesný digitální panoramatický přístroj. Technologie vytváří jasné a homogenní snímky pro kompletní běžnou diagnostiku, zároveň disponuje systémem pro zajištění stabilní polohy pacienta a minimalizuje tak vznik artefaktů způsobených pohybem. Pro oddělení je tento moderní přístroj velkým přínosem,“ popsal nový rentgen MDDr. Antonín Spal, zubní lékař Nemocnice Hořovice.

Na zubním oddělení Nemocnice Hořovice jsou k dispozici pacientům čtyři ambulance. Oddělení disponuje vlastní laboratoří. V loňském roce byla na žádost pacientů zřízena každou sobotu pohotovostní služba.

Nové radiologické zařízení KaVo OP 3D/2D vytváří jasné a homogenní snímky.
Na zubním oddělení došlo ke stavebním úpravám, obměně přístrojového vybavení a zubních soustav.