Divadelní představení pro zaměstnance nemocnice

1. 11. 2019

Pro naše zaměstnance pořádáme během roku několik společných akcí. V letošním roce jsme podnikli výlet na výstavu Titanicu do Brna, závodili jsem na dračích lodích na Berounce, několikrát jsme byli na kolech po Brdech a na podzim jsme nyní uspořádali soukromé divadelní představení Cavewomen.

„Divadelní představení se mi moc líbilo. Vzala jsem s sebou manžela, poněvadž vstupenka byla pro dvě osoby. Je fajn na chvíli si odpočinout od každodenní práce a povinností, zasmát se a vidět se s kolegy i mimo pracovní prostředí,“ popisuje Alena Suchá, pracovnice personálního oddělení.

„Nemáme s manželkou moc čas někam chodit a jsme rádi, že jsme tentokrát udělali výjimku. Celé divadelní představení bylo o porovnání světa mužů a žen. Hodně jsme se s manželkou pobavili a určitě se chystáme i na mužskou alternativu představení - Caveman,“ říká Roman Úšela, pracovník oddělení údržby.

„Přestavení se konalo ve Společenském domě v Hořovicích a přišlo kolem 240 lidí. V akcích podobného charakteru bychom rádi pokračovali. Naši zaměstnanci si to za svou obětavou práci zaslouží,“ říká Andrea Kropáčová, vedoucí personálního oddělení Nemocnice Hořovice a dodává: „V letošním roce nás čeká například ještě výlet na vánoční trhy do Drážďan a vánoční večírek.“