Burza práce na Vysoké škole zdravotnické

5. 3. 2019

Dnes 5. března jsme se účastnili tradiční Burzy práce na Vysoké škole zdravotnické v Praze.

„Jsme rádi, když můžeme představit naší nemocnici studentům. Sejdou se zde vždy zájemci ze všech oborů a ročníků a mají tak možnost porovnat nabídky zaměstnání z nejprestižnějších zdravotnických zařízení celé České republiky,“ říká Blanka Červenková, náměstkyně ošetřovatelské péče Nemocnice Hořovice.

„Studenty nejvíce zaujala naše široká nabídka benefitů, hlavně možnost využít svozová auta z Prahy k nám do nemocnice. Nabídku benefitů pro zaměstnance stále rozšiřujeme, například v loňském roce započaly stavební úpravy pro projekt výstavby bytů pro zaměstnance nemocnice, kdy bude postaveno přibližně  90 bytů v bezprostřední blízkosti hlavní budovy. Zdravotníky k nám láká i krásné  prostředí, nejmodernější přístrojové vybavení a pokrokové možnosti léčby,“ doplňuje Jiří Pichlík, hlavní sestra nemocnice.

Benefity pro zaměstnance:

·     Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění - ve výši 3 % z hrubé mzdy.

·     Dětská skupina NEMO - dětská skupina pro děti zaměstnanců, od 1 roku věku do nástupu povinné školní docházky.

·     Organizace odborných akcí, seminářů a konferencí, podpora dalšího vzdělávání zaměstnanců.

·     Příspěvek zaměstnavatele na jazykovou výuku ve výši 1 500 Kč za školní rok.

·     Svozová doprava Praha - Hořovice - Plzeň.

·     Slevy v nemocniční lékárně SENIMED - slevy na volný prodej ve výši 10 %, slevy z doplatků na léky, akční nabídky na kosmetiku, vitamíny, atd.

·     Možnost využití bezplatné právní konzultace.

·     Možnost bezplatného využití bazénu v Rehabilitační nemocnici Beroun.

·     Sportovní a kulturní akce pro zaměstnance.

·     Dotované stravování v zaměstnanecké jídelně.