Analýza lidského těla během několika minut

14. 10. 2019

Zakoupili jsme nový profesionální diagnostický přístroj InBody, který Vám během několika minut provede velmi přesnou, rychlou a bezpečnou analýzu lidského těla pomocí jedinečné technologie.

Díky unikátnímu a nejmodernějšímu softwaru přístroj poskytuje mimo základní údaje i informace o útrobním tuku, které jsou jedním z rizikových faktorů pro vznik mnoha závažných onemocnění 21. století jako je infarkt, cukrovka, vysoký krevní tlak, či různá onkologická onemocnění.

„Do nutriční poradny jsme zakoupili nejnovější model řady InBody. Jedná se o přistroj, který se používá k bio-impedanční analýze lidského těla. Přístroj je užíván v rámci ambulance nutričního specialisty, kde vám mimo jiné poradí jak redukovat svou hmotnost, sestavit vyvážený jídelníček nebo jak předcházet onemocněním, které souvisí s nadváhou či nesprávnou výživou,“ popisuje Tomáš Petsinis, provozně-technický náměstek Nemocnice Hořovice.

„Nedílnou součástí jsou počítačové programy, které poskytnou výsledky v srozumitelném a graficky zdařilém provedení. Kromě běžných informací jako je množství kosterního svalu, celkového a útrobního tuku, bazálního metabolismu atd. poskytuje přístroj také údaje jako je ABSI (index tělesné hmotnosti), Extracelulární matrix (hmota ukládající se v mezibuněčných prostorech), Index retence tělesné vody a mnoho dalšího,“ popisuje Iva Hlaváčková, nutriční specialistka Nemocnice Hořovice.

Do ambulance nutričního specialisty se lze objednat přes recepci na tel. č. 14500.

Galerie

Přistroj se používá k bio-impedanční analýze lidského těla.
Přístroj poskytuje mimo základní údaje i informace o útrobním tuku, které jsou jedním z rizikových faktorů pro vznik mnoha závažných onemocnění.