Napsali jste nám

 

Děkuji za milé,vztřícné a příkladné jednání sester a lékařů chirurgické ambulance,onkologie pod vedením MuDr.Šmakala a chirurgie2,lůžková část.Též velmi vztřícným a s usměvem podávající veškeré info.žen v pravo,když vcházím do hlavní budovy.DĚKUJI A AŤ JE TOTO PŘÍKLADEM VŠEM NEMOCNICÍM A ZDRAV.ZAŘÍZENÍM.S pozdravem TOMÁŠ DEKASTELLO.

 

 

Dobrý den 

Prosím o předání poděkování všem na porodním oddělení i na oddělení šestinedělí.

14.4. ve 4.04 se nám u Vás narodil syn Sebastian Jan. Chtěli bychom tímto ještě jednou moc a moc poděkovat všem, kteří se o nás starali. Paní doktorce Pelikánové, která byla u porodu a také paní porodní asistentce, u které si bohužel nepamatuji jméno. Měli jsme u Vás tu nejlepší péči. Velmi oceňuji Váš milý a lidský přístup, snahu vše vysvětlit, dát na výběr, povzbudit a pomoci. Díky Vám všem na porod samotný a pobyt v porodnici opravdu ráda vzpomínám a všude Vás chválím a doporučuji ? Všichni jsou nesmírně profesionální – od paní uklízečky, přes paní sanitářky, sestřičky až po paní doktorky a pana primáře. Každý pozdraví, usměje se, nic není problém.

V příloze posílám několik fotek – při odchodu z porodnice a pak spokojené miminko a dojatí rodiče 

Děkujeme!

Sebastian, Hanka a Honza Pröcklovi

 

 

Dobrý den.

Chtěli bychom tímto velice poděkovat personálu Nemocnice Hořovice z Gynekologicko-porodnického, Neonatologického a Dětského oddělení.

Naše dcera přišla na svět 6.4.2018 ve vaší porodnici. I přes momentální přeplněnost oddělení a vyhlášení „stop stavu“, byl personál plně profesionální a velice ochotný, a to nejen k maminkám, ale i k tatínkům. Jakýkoli dotaz nebo přání bylo s úsměvem vyslyšeno a v rámci možností bylo vysvětleno nebo vyhověno.

V pátek jsme s dcerkou navštívili dětskou pohotovost a paní doktorka MUDr. Eva Lipovská a sestřička se nám věnovali skoro dvě hodiny. Paní doktorka nám holčičku důkladně prohlédla, velice rychle zjistila, v čem se nachází příčina našeho problému. Ochotně nám vysvětlila možnosti a poradila, dle nás, výrazně nad rámec její povinnosti. Celou dobu s úsměvem na rtech a v plné profesionalitě a přátelském duchu.

Dcera je již v naprostém pořádku, a to i díky vaší nemocnici. Máme obrovskou radost, že jsme naši dcerku přivedli na svět právě u vás.

Děkujeme,

Pavel a Angelika Drbohlavovi s dcerou Míšou z Hostivice.

 


Dobrý den,

Dne 12.3.2018 ve 23:50 jsem u Vas porodila našeho druhého syna.

Rada bych touto cestou podekovala celému oddělení za úžasnou péči a suprovy pobyt na sestinedeli.

Velké díky patří porodní asistence paní Veronice Beranove, která mě měla na starost po celou dobu porodu. Všem maminkam bych přála tuto úžasnou porodní asistentku.

Dále díky patří paní doktorce Stepanove, která přivedla syna na svět a osetrila poporodni poranění.

Prvního syna jsem rodila U Apolinare a tudíž mužů mít porovnání. Třetí dítě jedine u Vás v Horovicich.

Je to cca 14 dni od porodu a když se mě někdo ptá na můj porod a já jim říkám, ze byl naprosto úžasný a to díky personálu a výběru porodnice.

Ještě jednou moc díky za vše.

S pozdravem

Pavlína Nocarova

 

 

Dobrý den,

vážený a milý kolektiv Gyn.-Por. oddělení,

dne 5.3.2018 ve 20.47 hodin se narodil ve Vaší nemocnici můj vnouček Martin Nagy. Jsem šťastná babička, která se Vám chce dodatečně poděkovat za Vaši starostlivost a odbornou práci , kterou jste věnovali jak mamince, tak novorozenci. Chřipková epidemie mi zabránila přijít osobně do nemocnice, proto touto elektronickou cestou si dovoluji zaslat Vám upřímný pozdrav a poděkování. Děkuji zejména paní doktorce MUDr. Štěpánové a asistence paní Beranové, jejíž jména jsou uvedená na fotografii z prvního dne narození mého vnoučka. Stali se tak okamžitě součástí naší rodiny a my je máme takto na dálku moc rádi. Přeji Vám všem hodně zdraví a hodně úspěchů v náročné, ale úžasné práci.

 

S pozdravem

 

babička Darina Nagyová

 

Dobry den,

byla jsem pacientkou ve vasi nemocnici a rada bych se touto cestou vyjadrila ke svym zkusenostem s personalem a k prostredi, ktere jsem navstivila.

Byla jsem tehotna a kazdou stredu jsem navstevovala gynekologickou ambulanci, venoval se mi MUDr. Jan Sevit, byl velice profesionalni, peclivy a navic se smyslem pro humor.. ;-) Pred kontrolou u lekare jsem vzdy byla na monitorech a kde jsem se setkala s velmi milou sestrickou, ktera mi cas straveny tam vzdy zpestrila prijemnym rozhovorem.

Dne 22.2. jsem nastoupila k vyvolani porodu. Prijimala me porodni asistentka, ktera mi nakonec asistovala u porodu, bohuzel, nevim jeji jmeno. Byla fantasticka. Byla mlada, pozitivni, vesela, prijemna a se vsim mi vzdy ochotne pomohla. Slouzila 23.2. do 18h.

Rodila me MUDr. Tereza Hubova, opet nemohu napsat nic jineho, nez sama pozitiva. Velice profesionalni, prijemna a ochotna.
Musim zminit i detskeho lekare, co kontroloval syna hned po porodu a byl ochotny mi pak venovat jeste chvilku, aby mi vysvetlil neco ohledne syna.
A na zaver porodu me mile potesily i sanitarky (doufam, ze spravne nazyvam), protoze mi pomohly po sprse nakonec i osusit.. :-D

Take musim rici, ze vsechny sestricky i doktorky, starajic se o me samotnou i o meho syna byly vzdy velmi napomocne a mile. Predevsim detska MUDr. ktera nas propoustela z nemocnice. Slouzila 27.2.

Moc prijemna byla i laktacni poradkyne a v neposledni rade i MUDr. Dominika Slezakova, ktera je velice pecliva a mela, bohuzel, perfektni odhad velikosti miminka :-D (3930g). Cekala jsem mensi miminko..

Timto bych rada napsala, ze vas tym me mile prekvapil svou profesionalitou a vyvolal ve me pocit, ze jsou to vsechno lide na spravnych mistech.

Za me Horovicka porodnice nejlepsi a dobre recenze posilam dale.. ;-)

S pozdravem
Martina Kosvancova a syn Dominik Bauer

 

 

Vážený pane řediteli, chtěla bych touto cestou poděkovat veškerému personálu z oddělení JIP a Interna za péči o mého strýce, který byl hospitalizován u vás v Hořovicích. Souhra personálu a vlídnost opravdu suprová, hlavně jste mu opravdu moc pomohli. Dále bychom chtěli také poděkovat i personálu z oddělení kuchyně. Strýčkovi u vás moc chutnalo. Přejeme všem hlavně pevné zdraví. Ještě jednou všem díky. S pozdravem Aksamitová

 

Dobrý den, 

ráda bych touto cestou poděkovala personálu dětského oddělení vaší nemocnice. 

Začátkem července jsme společně s mojí dcerou Karolínkou byly několik dní hospitalizované na dětském oddělení kvůli problémům s krmením. Karolínce bylo v tu dobu jenom 10 dní a vážila asi 2,5 kg. Celý personál se k nám po celou dobu pobytu choval naprosto úžasně. Chtěla bych poděkovat nejen doktorům a doktorkám, ale také hlavně všem sestřičkám, které se o nás neuvěřitelně báječně staraly a nad rámec svých běžných povinností nám velmi ochotně se vším poradily a vysvětlily spoustu věcí, které nám v uplynulém měsíci moc pomohly. 

Dnes jsme s Karolínkou už byly na kontrole po šestinedělí. Moc krásně nám přibírá (už má 3,6 kg) a dělá nám jenom samou radost :-).  

 Jsem ráda, že ve svém okolí máme takto skvěle fungující tým, na který se v případě potřeby můžeme bez váhání obrátit.

 Ještě jednou za všechno moc děkujeme!

 S pozdravem,

Irena Eiseltová a Karolínka Vlčková

 

Pochvala - interní oddělení.pdf

 

Pochvala - gynekologické oddělení.pdf

 

Chtěli bychom se s vámi podělit o jednu pozitivní zkušenost. Můj těžce nemocný manžel prošel internou, JIP a ARO v Nemocnici Hořovice. Děkujeme nejen za příkladnou péči, ale i za jednání zdravotnickému personálu na všech těchto odděleních, děkujeme za empatii, citlivě předané informace a jednání s pozůstalými.

rodina Nových ze Žebráka

 

Dobrý den. Dne 15.5.2017 jsem byl přijatý do Vaší nemocnice v Hořovicích na operaci s kýlou.

Jako dříve narozený jsem poznal několik nemocnic, nejvíce v Praze. Po třídenní hospitalizaci jsem se cítil v pravém slova smyslu jako "Alenka v říši divů". Počínaje panem doktorem Zeithamlem, který mě operoval, všechen personál, který byl operaci přítomen včetně všech, keteří se o mě starali až do propuštění zasluhují pouze chválu a velké uznání !

Přál bych každému, kdo musí mít co do činění s nemocnicí aby se cítil jako já ve Vašem zřízení.

Smutné je pouze to, že takových nemocnic jako je v Hořovicích je jako šafránu. Ještě jednou VŠEM moc a moc děkuji. Váš nanejvýš spokojený pacient Milan V o r l í č e k.

 

Dobrý den,
24. 4. 2017 jsem v hořovické nemocnici podstoupila střevní operaci a následně jsem byla 5 dní v péči oddělení JIP. (měl jste zrovna dovolenou)
Všichni Vaši podřízení jsou milí, usměvaví a ochotní.

Velmi na mne zapůsobila skvěle odváděná práce paní Jaroslavy Kašparové - žádná jiná sestřička nebyla tak důkladná a důsledná, zároveň pečující a lidská, např. mi po omytí mazala záda, chválila mě za každé snědené sousto,...
Druhou sestrou, jejíž pracovní kvality převyšují standard, je paní Markéta Mulačová. Byla to ona, která mi vždy podala detailní informace o mé léčbě a zodpovídala mé všetečné otázky, byla mi ihned k dispozici a její pracovní nasazení a elán mi dodávaly na optimismu.

Chtěla jsem Vám gratulovat k tak skvělým podřízeným, jaké na oddělení JIP máte. Zároveň bych byla ráda, kdybyste jejich snahu ocenil - finančně, pochvalou, či jiným benefitem, kterým jako vedoucí pracovník jistě disponujete.

Děkuji za pochopení a ještě jednou za to, že máte v práci kolem sebe takové skvělé lidi.

Klára Kučerová

 

Dobrý den,

moc Vám děkuji, že jsem se na Vás mohla kdykoliv obrátit a za to, že jsem od Vás vždy dostala dostatek informací. Celému oddělení ARO jménem rodiny děkuji za péči o naši babičku a za to, že od Vás všech dostala svou šanci. Přeji Vám mít na ARU co nejvíce úspěšných konců. Šárka M.

 

Dobrý den,

 moc bych Vás tímto mailem chtěla poprosit o vyřízení díků všem, kdo měli službu ve vaší porodnici o prodlouženém velikonočním víkendu.

V pátek ráno nám pomohla porodit paní doktorka Jahelková našeho syna Františka. 

Velice paní doktorku s manželem obdivujeme za její nad míru profesionální práci, vstřícnost a neskutečnou empatii, kterou nám věnovala po celou dobu porodu. Byl to nejlepší start do života našeho syna, který jsme si mohli přát.

Tím to ale neskončilo a krásným chováním, ale i profesionální péčí nás během víkendu doprovázel personál šestinedělí i neonatologie.

I když se člověk na odchod z nemocnice vždy velmi těší, na tento pobyt budu vzpomínat s úctou a úsměvem na tváři.

Opravdu děkuji

Svobodová Monika

 

Dobrý den,

chtěla bych velice poděkovat lékařům z oddělení gynekologické ambulance, kteří mi zachránili minulý týden život. Současně i všem sestřičkám, které se o mě úžasně staraly po celou mého pobytu na výše uvedeném oddělení. 

Všem patří můj velký dík, úcta i obdiv.

S pozdravem

Dana Winkelhőferová

 

Ortopedické oddělení - poděkování.pdf - leden 2017

 

Ráda bych touto formou poděkovala celému oddělení ARO hořovické nemocnice, za to jakou odvedli práci  při záchraně mého života.

 Nikdy by mě nenapadlo ani ve špatném snu, že by se mohlo něco takové stát. Celé mé těhotenství, i když jsem čekala dvojčátka,  probíhalo naprosto bez problémů. Tak jsem přistupovala i k samotnému porodu, vůbec jsem se nebála, ba naopak se na ten den D těšila a nemohla se dočkat toho, až mi lékaři ty krásná miminka ukážou.

 Do nemocnice jsme s manželem přijeli ze čtvrtka na pátek kolem 23 hodiny. Nejprve proběhla přijímající kontrola a zhruba za hodinku jsme šli na sál, byli jsme s manželem nedočkaví. Vše probíhalo naprosto bez problémů, dostala jsem epidural, kterého jsem se tak bála a i to mě překvapilo, vůbec jsem nic necítila a naopak jsem se uklidnila, teď už mě nic nemůže překvapit, myslela jsem si.

 Děti byli na světě doslova za chvilinku. Alfréd vykoukl na svět v 1:25 minut s mírami 48 cm a 2620g a menší bráška Bruno v 1:27 minut a s mírami 48cm a 2200g. Když jsem slyšela váhy dětí, byla jsem šťastná. V tu chvíli jsem myslela jen na to, že za chvíli budu ze sálu pryč a že máme všechno za sebou...

 Naše radost a štěstí, ale přerušily komplikace, které nastaly chvíli po narození dětí. Děloha byla hodně napnutá a měla slabounkou děložní stěnu, nazačala se stahovat, naopak začala krvácet. Krevní ztráta byla obrovská, proto došlo i k srdeční zástavě. Moc děkuji panu doktoru Szeghymu, který zahájil úspěšnou resuscitaci a tím mi zachránil život. Zdálo se mi to nekončené, ale přeci jsem se dočkala a byla odvezená na oddělení ARO.

 S manželem jsme si mysleli, že již vše špatné máme za sebou, opak byl pravdou. V pátek brzy ráno, už jsem byla veselá a šťastná z toho, jaké máme krásné děti a radovala se z fotek, které manžel pořídil. Kolem 7 hodiny ranní se za mnou přišel podívat operační tým.  Lékaři byli rádi, že mě vidí již v takovém stavu. A najednou ... dostala  jsem záchvat eklampsie. A opět byl u mě doktor Szeghy,  jako anděl strážný, uvedl mě do umělého spánku.

 Na odělení ARA jsem strávila noc a druhý den jsem byla převezena na oddělení šestinedělí.

 Chtěla bych touto formou poděkovat celému týmu ARA, za to jak profesionálně se všichni lékaři, sestřičky a ostatní personál chovali.  Odvedli úžasnou práci. Měla jsem velké štěstí, že se o mě postaral tým profesionálů z Hořovické nemocnice. Panu doktorovi Szeghymu,  budu vděčná celý svůj život za to, co pro mě, respektive i pro celou mojí rodinu udělal. Děkuji, děkuji!

 Opravdu jsem se v Hořovické nemocnici cítila velice dobře. Děkuji za veškerou vaši péči. Nikdy na vás nezapomenu.

 Se srdečným pozdravem, Klára Malečková

 

Dobrý den,
   chtěla bych alespoň touto formou a prostřednictvím tohoto kontaktu velice poděkovat paní primářce MUDr. Věře Pavlů. V neděli pomohla na svět mému třetímu synovi Zbynďovi (stejně jako shodou okolností i předchozím dvou Ondrovi a Péťovi) provedením císařského řezu. Velice si cením jejího profesionálního přístupu a samozřejmě i celého operačního týmu.
    Zároveň prosím vyřiďte moje poděkování veškerému personálu. Za celou dobu během všech mých pobytů na Vašem oddělení jsem "nenarazila" na neochotu, nezájem a pod., naopak. Obdivuji obtížnou práci zdravotníků.
    A na závěr musím velmi ocenit proměnu prostředí v krásné a příjemné prostory (od prvního porodu u Vás uplynulo téměř 9 let).
Ještě jednou DĚKUJI.
S pozdravem a přáním mnoha dalších spokojených pacientů Ladislava Vlčková.
 

 

Dobrý den, 24.6. jsem u vás rodila dceru. Smekám před porodní asistentkou u které bohužel neznám jméno a paní doktorkou která mě rodila - Veronikou Kadeřábkovou. Byly skvělé a já jim ze srdce děkuju. Vaše nemocnice a veškerý personál, to je jedna radost. Nedam na vás dopustit a všem vás doporučuju. Ještě jednou DĚKUJU, 

Veronika Pejřilová

 

Dobry den, touto cestou bych vam chtěla moc podekovat za záchranu života mého manžela a velikou peči.Muj dik patří také všem lekařum a sestřičkam Ara a Jip kteří udelali vybornou praci. Moc dekuji p.Kebrdlova s rodinou.

 

Milá paní primářko,

náš syn Viktor byl u Vás hospitalizován kvůli apendicitidě od 8. do 11. 4. 2016. Máte úžasný personál a moc hezké oddělení. Moc Vám děkujeme a zdravíme Vaše doktory (vlastně spíš doktorky :-), sestry a celý personál.

Tomáš Packa s rodinou

PS - Viktor říká, líbilo se mi tam, až na tu bolest

Gdyž jste mě vyšetřovala tak jste si spletla lazáně s langošema

Viktor Packa

 

Dobrý den,

velmi ráda bych poděkovala celému personálu vašeho gynekologického oddělení a porodnice. Nikdy jsem se nesetkala s tak milým a lidským přístupem u zdravotnického personálu. Velmi si s celou rodinou vážíme toho, že jste nám dali šanci na přirozený porod, který se i úspěšně zdařil díky vašemu personálu i když to byl pěkný maraton. Nikdy nezapomene na paní Mudr.Křenkovou, která nám celou dobu byla obrovskou oporou, paní Mudr.Pelikánovou která nás provázela finišem našeho zázraku a porodní asistentku paní Starou. Všichni jsou to lidi na svém místě, kteří odvádějí více než jen svou práci.

Děkujeme ještě jednou za vše, ikdyž tato forma poděkování mi přijde naprosto nedostačující jako vaše ohodnocení, ale snad bude alespon impulsem pro krásnější den. 

S pozdravem celá rodina Pelcových z Mělníka 

 

Vážený pane řediteli,

dne 12. 3. 2016 byl ve Vaší nemocnici plánovaně operován můj tříletý syn. Krátce před tím jsme si z jiného zdravotnického zařízení odnesli velmi negativní zážitek, který byl důvodem ke stížnosti. Zkušenost z Dětského oddělení Vaší nemocnice byla naopak velice příjemná. Prostředí i vybavení nemocnice je čisté, vkusné a moderní. Na všech úrovních jsme se setkali se zcela profesionálním přístupem. Přijímající a ošetřující lékařka MUDr. Lucie Milá byla přívětivá, sestry a ošetřovatelky pod vedením sestry Lenky Šalenové, neustále kontrolovaly osobně stav pacientů aniž by však rušily a byly neustále k dispozici bez jediného projevu, že by je naše požadavky obtěžovaly. Operatér MUDr. Alexandr Kučera a anesteziolog prim. MUDr. Vladimír Mixa se přišli představit, vlídně promluvili s rodiči i dětmi a zopakovali, co nás všechny čeká. Tyto "detaily" jsou stejně důležité jako následně perfektně odvedená práce na operačním sále včetně šetrné anestezie. Je skvělé, že se ve Vaší nemocnici naplňuje i trend co nejkratší hospitalizace a tak jsme v 17:30 mohli odjet domů. Před odjezdem dostalo každé dítě diplom za odvahu a drobný dárek. Na diplomu je ručně pastelkou vybarvený medvídek. Ať už ho vybarvila zdravotní sestra či ošetřovatelka, hluboce před ní smekám, když vedle svých jistě náročných povinností místo "kafíčka" každému dítěti osobně takto zkrášlí diplom. Věřím, že na celkové atmosféře oddělení má podíl i paní primářka MUDr. Mahulena Mojžíšová, proto můj dík patří i jí.

Možná, že moje chvála zní banálně, ale takový přístup bohužel stále není v našich nemocnicích standardem a proto si přístupu Vašeho personálu velice vážím.

MUDr. Václav Tomášek
Neurologie, Poliklinika Modřany

 

Pochvala ortopedickému oddělení.pdf  - březen 2016

 

Dne 10.3.2016 se nam v Horovicich narodil syn Frantisek. Porod to byl nelehky a tak se u nej vystridalo nekolik lekaru i PA. Prijeli jsme v utery ve 2 rano a maly se narodil ve ctvrtek v 9.18. Po celou dobu jsem mela rozjete kontrakce, velke bolesti a nemusim rikat, jak jsem byla vycerpana. Proto nikdy nezapomenu na nektere osoby, ktere me i partnera podporovaly a neuveritelne trpelive nam vysvetlovaly, co se bude nebo nebude dit. Muj porodni plan je zajimal, coz dodavalo pocit jistoty uz v tak narocne situaci.

 Co chci rict..... Zazit stejnou situaci v puvodne zvolene prazske porodnici, jsem si jista, ze si krom uzasneho synka odnesu i velke trauma. Neni urcite zvykem rodit celych 56 hodin od prvnich kontrakci a skoncit cisarskym rezem a k tomu operaci apendixu. Vasi lide si zaslouzi velke diky a pochvalu. Nejvice pak Mudr Dita Pelikanova a Mudr Vera Pavlu. Mate u vas poklady. Nejen profesionaly, ale take lidi v velkou empatii, ktere je v tomto oboru vice nez potreba.

 Dekujeme a pokud byste cokoli potrebovali, s cim bychom mohli pomoci, dejte urcite vedet.

Budu rada, kdyz se nase zpetna vazba dostane k panu primari. Je to i odraz jeho vedeni, tak ho to treba potesi.

 Monika, Ondrej a Frantisek

 

(Násleující text je vyjmutý z březnového čísla měsíčníku Maminka):

Subject: Co mě zaujalo v březnové Mamince

Časopis Maminka byl mým společníkem již od roku 2005, kdy se mi narodila první dcera. O 2,5 roku později k ní přibyla ještě sestřička. S návratem do práce začala ta opravdová honička, kdy mi na časopis již nezbývalo tolik času, a tak jsem na něj pozapomněla. Ale ne nadlouho, vloni v květnu jsme do naší rodiny přivítali dalšího člena, a k manželově velké radosti, syna Filípka. Již před jeho narozením jsem si Maminku předplatila. V březnovém čísle jsme si se zaujetím a trochou nostalgie přečetla reportáž z hořovické porodnice. Všechny své děti jsem přivedla na svět právě zde a mohu potvrdit, že slova chvály, která se v článku objevila, jsou opodstatněná. Veškerý personál byl vždy moc milý a pokoje pro maminky útulné. Další zajímavý článek byl "Jsi moje krevní skupina?". Já sama mám Rh negativní a všechny mé děti mají Rh pozitivní po otci. Mohu z vlastní zkušenosti uklidnit nastávající ma

minky, kterých se to týká, že se nemusí ničeho obávat. V průběhu žádného těhotenství jsem neměla žádné problémy, pouze o několik náběrů krve více v průběhu těhotenství a po každém porodu aplikaci injekce s protilátkou. P. S. Maminka je jedním z mála časopisů, u kterých čtu i editorial:-) Na závěr bych chtěla paní šéfredaktorce popřát pohodové těhotenství a zdravé miminko.
S pozdravem
Vaše čtenářka Lucie Strejčková

 

Dobrý den, 

Chci ocenit reportáž v březnové Mamince, o porodnici v Hořovicích. 

A také bych ráda  poděkovala za veškerou péči a pomoc při mém porodu a následném pobytu s miminkem v porodnici U Slunečné brány v Hořovicích. 

Porodnici jsem si vybrala z hlediska dobrých referencí, blízkosti dojezdu i pro předporodní besedy. Jako  prvorodička jsem od svého gynekologa byla poslána na prohlídku do porodnice před  porodem v 38.tt. Objednaná jsem byla na úterý, ale dcera se rozhodna, že na svět přijde již 14dní před termínem. A tedy jsem gynekologickou návštěvu v nemocnici ani nestihla. 

V pondělí, v den porodu jsem do nemocnice dorazila na 8h. Hned jsem s kontrakcemi byla umístěna na porodní sál a začala se mi věnovat porodní asistentka slečna Cafůrková( doufám, že jsem si jméno zapamatavala správně). 

Předala jsem jí svůj porodní plán a všechny předem vyplněné dokumenty. Mohla jsem zůstat na gymbalonu v úlevové poloze, mohla jsem do sprchy... Na sále šlo využít např. i žebřin a  vany. Z celého průběhu jsem měla velmi dobrý pocit. Přišli se mi představit: jak ošetřující gynekoložka paní  MUDr.Dana Chudáčková, tak i lékař z dětského, který mi vysvětlil, že bude u porodu, kdyby vznikly komplikace. Paní doktorka si přečetla můj porodní plán, naprosto vše z něj respektovala a když nastala situace, kdy potřeboval můj stav něco, co jsem měla v plánu napsané, jako "pouze v nutném případě", tak to se mnou konzultovala. Vysvětlila proč by to bylo dobré. Byla velmi empatická,  dala mi dostatek času. Celý porod jsem zvládla bez anesteze, nechtěla jsem žádné injekce( bohužel jsem měla nález streptokoka, takže jsem přistoupila na kanilu a podání ATB. Porodní asistentka mi ovšem vyšla vstříc a kanilu zakryla bandáží, abych ji neviděla...).

Paní doktorka mě celým porodem provázela, říkala mi jak a kdy mám zatlačit, co by mi mohlo pomoci- úlevové polohy, atd. Mohla jsem rodit ve svém tričku, s nahřátým  polštářkem s pohankou pod zády... 

U porodu jsem chtěla mít dulu. Bohužel v té době byla na horách, proto jsem narychlo požádala ráno  v den porodu svou maminku, aby mě u porodu doprovázela. Veškerou mou požadovanou péči od duli, však skvěle zastaly má maminka a právě paní doktorka. 

 V 8h. jsem se dostala na sál a dcera se narodila v 11:31h. Porod byl rychlý.  

Velice ráda bych touto cestou poděkovala: 

Slečně Cafůrkové, porodní asistentce,

MUDr.Daně Chudáčkové

Mé mamince Jaroslavě

 Veronika Humlová 

 

Vážený pane řediteli,

v sobotu 27. 2. 2016 jsem neplánovaně pobyla na gynekologickém oddělení Nemocnice Hořovice.

Byla jsem velmi spokojena s péčí lékařů, především paní doktorky Křenkové i sestřiček a veškerého ostatního personálu. Oceňuji vlídný a lidský přístup i profesionální péči. Také prostředí nemocnice je pěkné, což jsem se mohla přesvědčit už říjnu loňského roku, kdy jsem byla v porodnici navštívit svoji dceru a prvorozeného vnoučka.

Ještě jednou tímto mnohokrát děkuji všem za jejich péči. 

Ivana Štruncová,Augustinova 2072, Praha 4

 

Vážený pane řediteli

Jmenuji se Jiří Konopásek a je mi 64 let Zatím jsem měl to štěstí , že jsem nebyl hopitalizován.Pouze v roce 1990 jako dárce kostní dřeně v ústavu hematologie v Praze.V lednu 2016 den před odjezdem na hory jsemse obrátil na pohotovost z mého laického pohledu s banální bolestí mezi lopatkami.Po důkldném vyšetření jsem byl umístněn na poc interna.Byl jsem velmi mile překvapen okamžitým řešením.Musím vyzdvihnout osobní zájem a  přístup paní primářky Mudr. Veverkové.Ochota naslouchat , velmi přijemné a profesionální vystupování.Problém vyřešen.Další kontroly zajištěny.Jsem velmi rád , že spadám pod tuto nemocnici.

Děkuji a přeji Vám jako řediteli takové lidské profíky Jirka Konopásek Neumětely , Příbramská 159

 

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat vaší nemocnici, hlavně MUDr. Tereze Horké. 7.2.2016 jsem byla u vás na pohotovosti pro akutní nevolnost, silné bušení srdce, vysoký krevní tlak atd... Můj horší zdravotní stav již řeším delší dobdobu, ale bohužel témněř bez výsledku (moje praktická lékařka i přes zprávy z nemocnice, nepovažovala danná vyšetření za důležité, tak mně nikam neposlala). Po vyšetření u vás na pohotovosti se však situace velmi pohnula k lepšímu, protože paní doktorka mi vystavila několik poukazů na vyšetření a vše se začalo velmi rychle posouvat k lepšímu. Podstoupila jsem všechna doporučená vyšetření a nakonec se našla příčina všech problémů a nyní jsem v "stabilizované" stavu a je mi o hodně lépe..

Cítím za velmi důležité vám napsat, protože vím, že pochvaly se málo kdy dostane.....a vaše nemocnice a paní doktorka MUDr. Tereza Horká si to opravdu zasloužíte. Moc mi pomohl kompletní přístup celého oddělení. Opravdu, přístup, který jsem u vas zažila, mně neskutečně potěšil. Konečně jsem si nepřipadala, že někoho otravuji... Jako to bohužel v některých případech bývá. 

Ještě jednou děkuji za profesionální a velmi milý přístup.

 S pozdravem Bohumíra Trefilová

 

Vážený pane řediteli.

   Chtěla bych touto cestou poděkovat za péči, které se dostalo mému synovi na dětském odd. Vaší nemocnice. Dne 13.2. v nočních hodinách jsem syna Petra Bělku přivezla na toto odd. s otřesem mozku po napadení opilcem. Nejen , že se mu dostalo bezodkladné potřebné vyšetření  včetně CT, ale přístup a příjemné chování personálu mě naprosto ohromilo. Zvláště pak pan doktor Hecht a sestřička , která měla tu noc službu / bohužel si nepamatuji její jméno/ byli balzámem na duši vystrašené matky. I následná péče a přístup ostatních zdravotníků v následující dny, byly jen pokračováním téhož.

Sama pracuji jako zdrav. sestra již 33 let ve VFN   v Praze  a musím říci, že někteří naši lékaři a sestry by se u Vás mohli v přístupu k pacientům učit.

Navíc vše bylo znásobeno krásným  prostředím.

Je úžasné , že se Vám podařilo něco takového vybudovat. Ještě jednou všem moc děkuji.

S pozdravem Bělková Jana

 

Dobrý den,

Dovolte mi, abych poděkoval celému kolektivu lůžkového interního oddělení, za péči a starostlivost o mojí maminku Uhrová Vlasta, která přes veškerou snahu všech zaměstnanců bohužel boj s vážnou nemocí dnes prohrála. Prosím o vyřízení tohoto poděkování a smekám před prací všech zaměstnanců nejenom interny, ale celé nemocnice. Vaše práce je opravdu náročná a záslužná... Nesmím opomenout také poděkovat posádce RZS... 

Děkuji

UHER Petr a Milan