Vyšetření pro novorozence

18. 3. 2020

V souvislosti s epidemiologickou situací v naší zemi se může v současné době  stát, že Váš praktický lékař pro děti a dorost, kterého jste si vybrali, bude vzhledem k nedostatku ochranných pomůcek ordinovat v omezeném režimu.

Po propuštění z porodnice je žádoucí, aby Vaše miminko lékař nejpozději do 3 dnů viděl.

Pravidelné kontroly jsou často potřebné i v následujících týdnech po narození. Nabízíme proto možnost vyšetření Vašeho děťátka v rámci ordinace PLDD u nás v nemocnici a to vždy po předchozí telefonické domluvě na tel. 311 551 209 či 1218.
Domluvená vyšetření jsou přesně na předem domluvený čas - každý všední den od 7.45 do 12hodin tak, abychom co nejvíce omezili kontakt s dalšími pacienty v čekárně.