Rekonstrukce ambulance v Žebráku je již v první fázi

23. 7. 2019

V rámci zkvalitnění služeb, které NH Hospital a.s. nabízí, jsme se rozhodli přistoupit k rekonstrukci stávajících prostor pediatrické ambulance v Žebráku, kterou jsme v červenci převzali od paní doktorky Duchanové.

„Nový design ambulance bude ve stylu naší nemocnice. Rekonstrukce prostor bude kompletní. Bude zakoupen nový nábytek, zvětšíme čekárnu a ordinaci vybavíme novým moderním přístrojovým vybavením,“ říká provozně-technický náměstek Nemocnice Hořovice Tomáš Petsinis.

„Po přezkoumání stavu obou ambulancí, které dříve patřily paní doktorce Duchanové, jsme se rozhodli, že ambulanci v Cerhovicích nebudeme nadále provozovat. Doufáme, že tím pacientům nezpůsobíme přílišné komplikace,“ říká Tomáš Petsinis a dodává: „Ordinace v Žebráku bude připravena pojmout všechny pacienty z Cerhovic a okolí, případně je možné docházet k dětskému lékaři přímo do Nemocnice Hořovice.“

Dětská ambulance v Žebráku bude otevřena na podzim letošního roku. Do té doby je péče o pacienty zajištěna v dětské ambulanci Nemocnice Hořovice.

Objednat se na vyšetření do dětské ambulance můžete na čísle 311 551 209/311 551 210.