Nové zubní oddělení jsme představili okolním zubařům

13. 12. 2022

Nemocnice Hořovice významným způsobem změnila a zmodernizovala činnost stomatologické sekce a jejich ambulancí a provozů včetně zubní laboratoře. Modernizace se dotkla i přístrojového vybavení a zubních souprav. Prohlédnout si nové zubní oddělení a zúčastnit se vzdělávací akce, akreditované u České stomatologické komory a zaměřené na představení metody biologické kostní rekonstrukce, kterou prezentoval MDDr. Martin Rota, přišlo přes 30 zubařů z hořovického regionu.

Jsme rádi, že byl o akci takový zájem. Je to pro nás zpětná vazba, že si máme s kolegy co nabídnout a můžeme navázat co nejširší spolupráci v rámci péče o pacienty. Naši lékaři mají na svých pracovištích nově k dispozici například CBCT a panoramatický rentgen, Primescan, operační mikroskopy a další moderní vybavení. Laboratoř disponuje sintrovací pecí, frézou INLAB či LAB skenerem,“ popisuje MDDr. Antonín Spal, zubní lékař Nemocnice Hořovice.

V modernizovaných ambulancích jsou tedy stomatologové schopni pacientům poskytovat nadstandardní péči a rozsáhlé spektrum služeb, od dentální hygieny, přes stomatochirurgické výkony až po zubní implantáty, při využití zázemí vlastní moderní zubní laboratoře.

Kolegům z oboru jsme představili nejen celou stomatologickou sekci Nemocnice Hořovice, ale součástí programu byla i vzdělávací akce zaměřená na představení metody biologické kostní rekonstrukce, kterou nově pacientům nabízíme. Rádi bychom také rozšířili spektrum výkonů například o chirurgii parodontu,“ popsal MDDr. Martin Rota, zubní lékař a majitel stomatologické kliniky, specializující se na stomatochirurgii a implantologii.