Nové vozidlo pro Městskou policii Hořovice

7. 2. 2020

Dnes 7. 2. 2020 byl slavnostně předán nový automobil značky Škoda Městské policii v Hořovicích. Vozidlo zakoupila společnost NH Hospital a.s. – Nemocnice Hořovice.

„Se zástupci města Hořovice a Městskou policií Hořovice nás pojí výborné pracovní i osobní vztahy. Stává se, že i naše zdravotní zařízení potřebuje pomoci, například s agresivnějšími pacienty. Jsme rádi, že jsme mohli za spolupráci takto poděkovat,“ říká Tomáš Petsinis, provozně-technický náměstek Nemocnice Hořovice.

„Velmi rád bych touto cestou poděkoval za nové vozidlo pro Městskou policii. Nemocnice Hořovice je nedílnou součástí města, poskytuje nadstandardní zdravotní služby v krásných prostorách nově zrekonstruované budovy. Městská policie Hořovice na druhou stranu zajišťuje bezpečí obyvatel města. Jsem velmi potěšen, že tyto dvě instituce společně takto dobře vycházejí,“ komentoval předání Dr. Ing. Jiří Peřina, starosta města Hořovice, který společně s velitelkou Městské policie Světlou Dardovou vozidlo přebíral.

Vozidlo je určeno pro Městskou policii v Hořovicích.
Vozidlo předal Tomáš Petsinis, provozně-technický náměstek Nemocnice Hořovice (uprostřed).