Naše nemocnice jsou připraveny hospitalizovat pacienty s COVID-19

21. 9. 2020

Disponujeme vyčleněnou lůžkovou kapacitou pro pacienty s Covid-19.

Pro pacienty s nákazou COVID-19 máme nyní vyčleněna lůžka v Nemocnici Hořovice i v Rehabilitační nemocnici Beroun. Tato lůžka jsou plně vybavena přístrojovou technikou a lůžka na ARO v Nemocnici Hořovice i umělou plicní ventilací.

„Dostáváme se do fáze, kdy se musíme starat o pozitivní pacienty svépomocí, a to i o pacienty s těžkým průběhem nemoci. Nevěřím, že překlady na vyšší pracoviště jsou reálné. Na tuto situaci jsme již nyní připraveni. Máme k tomu vše potřebné: moderní vybavení, skvělý personál i lůžkovou kapacitu,“ řekl majitel nemocnic Sotirios Zavalianis. „Nyní disponujeme počtem lůžek, který je dostatečný pro aktuální situaci, ale jsme připraveni reagovat na další vývoj a kapacitu covidových lůžek navýšit.“