Nábor nových zaměstnanců do holdingu AKESO je v plném proudu

6. 6. 2022

Komunikace s uchazeči, kteří nám poslali svůj životopis přes inzeráty, denní telefonáty a osobní schůzky se spřátelenými zdravotnickými školami a fakultami, přímé oslovování potenciálních uchazečů napříč kanály, to vše nyní čile zaměstnává oddělení HR a marketingu holdingu AKESO. V květnu a červnu ukončují studium tisíce středoškoláků a vysokoškoláků, kterým chceme nabídnout práci v našich špičkových zdravotnických zařízeních.

V současné chvíli se naše pozornost soustředí hlavně na absolventy nelékařských oborů, kterých je v nemocnicích obecně velký nedostatek. Kromě všeobecných sester usilujeme o nové posily v oborech fyzioterapie a radiologická asistence, ale přijímáme i porodní asistentky nebo farmaceuty. Prostor samozřejmě dáváme i absolventům lékařských fakult oboru všeobecné lékařství, které rádi přivítáme v našich řadách.

S potenciálními zaměstnanci jsme v denním kontaktu a nabízíme jim kromě plných a částečných úvazů i spolupráci formou dohody. U uchazečů, kteří chtějí dále pokračovat ve studiu, vítáme i možnost brigády, která je pro nás velmi přínosná obzvláště v době letních dovolených. Pokud se vzájemná spolupráce osvědčí, jsme nakloněni dalšímu profesnímu rozvoji na hlavní pracovní poměr.

Pro absolventy zdravotnických škol máme kromě dobrého platového ohodnocení připravený rozsáhlý benefitní program, který zahrnuje například bydlení prémiové kvality i s vybavením, svozovou dopravu, zvýhodněné stravování, školku či příměstské tábory. Volný čas mohou zaměstnanci strávit na společných akcích pořádaných zařízeními nejen pro ně, ale i pro jejich děti a rovněž mohou využít permanentek na volnočasové aktivity, jejichž škála je neustále rozšiřována.

Informace o aktuálně otevřených pozicích a benefitech jsou dostupné na webových stránkách jednotlivých zdravotnických zařízení v sekci Kariéra nebo na webu AKESO holding.