Na zámku Zbiroh jsme pořádali konferenci 6. Dny novorozeneckých kazuistik

23. 5. 2022

V termínu 19. – 20. května se konal již 6. ročník konference, která je určena pro lékařský a nelékařský zdravotnický personál novorozeneckých oddělení všech stupňů péče.

„Věřím, že si tato konference již získala své místo v odborném vzděláváni, je určena pro lékaře a sestry z novorozeneckých oddělení všech stupňů péče, se zaměřením na novorozence od 30. týdne těhotenství. Každý rok se sejde přes 200 účastníků, kteří si v letošním roce vyslechli a diskutovali o 37 kazuistikách novorozených dětí. Věřím, že si všichni odnesli velmi dobré a cenné informace,”popsala MUDr. Milena Dokoupilová, primářka novorozeneckého oddělení Nemocnice Hořovice a hlavní organizátorka konference.

Společně strávený večer přinesl příležitost k zajímavým setkáním a díky krásnému počasí se z velké části konal ve venkovních prostorech zámku.

„Velmi bych chtěla poděkovat Nemocnici Hořovice za veškerou podporu a firmám za doplnění odborného programu. Věřím, že se tu zase v příštím roce sejdeme,” dodala MUDr. Milena Dokoupilová.

Konference se účastnilo přes 200 účastníků, kteří si v letošním roce vyslechli a diskutovali o 37 kazuistikách novorozených dětí.
V rámci doprovodného programu mělo prezentaci několik firem.