Do nemocnice je nyní otevřen jen jeden vstup

12. 11. 2021

S ohledem na zhoršující se hygienicko-epidemiologickou situaci související se šířením onemocnění COVID-19 přistupujeme k zavedení dalšího opatření. Od pondělí 15. 11. 2021 bude uzavřen hlavní vstup do nemocnice.

Do nemocnice bude od pondělí 15. 11. 2021 umožněn vstup jen přes centrální příjem nemocnice, kde bude všem příchozím změřena teplota a bude dohlíženo na řádnou dezinfekci rukou před vstupem do prostor nemocnice.

Prosíme o dodržování všech pravidel v Nemocnici Hořovice:

• Ve všech vnitřních prostorách je povinnost mít zakryté dýchací cesty respirátorem
  • Před vstupem do nemocnice je povinnost provést řádnou dezinfekci rukou
  • V Nemocnici Hořovice jsou zakázány návštěvy na všech odděleních nemocnice (výjimky může udělit pouze primář či ošetřující lékař, další výjimky jsou uvedeny zde)

Děkujeme za dodržování všech nastavených pravidel v naší nemocnici, zavádíme je z důvodu ochrany vás pacientů a nás zaměstnanců nemocnice.