Chcete znát odpovědi na Vaše dotazy ohledně porodu? Navštivte besedy pro těhotné

31. 3. 2023

Vybrali jste si naší porodnici? Chcete rodit u nás? Chcete vidět jak vypadají prostory porodnice? V rámci besedy se dozvíte vše, co potřebujete.

V rámci předporodní přípravy pořádá naše gynekologicko-porodnické oddělení "Besedy pro těhotné" každé první a třetí pondělí v měsíci v hořovické nemocnici. Pokud připadá termín besedy na státní svátek, beseda se nekoná. 

Besedy se můžete účastnit po předchozí registraci na tel. č. 14 500. Registrace je povinná i pro doprovázející osobu.

Beseda probíhá vždy od 14,30 hod. v konferenční místnosti hlavní budovy v suterénu. Trvá cca 2 hodiny. Délka besedy se odvíjí od počtu účastníků a jejich dotazů. Program besedy je neměnný.

Poplatek za účast je 250 Kč/osoba, který je potřeba uhradit před zahájením besedy pro těhotné na pokladně NH.

V rámci besedy je dán i prostor pro Vaše dotazy, které Vám ochotně odpoví naše lektorky - porodní asistentky. Po ukončení besedy pro těhotné Vás lektorky - porodní asistentky provedou prostorami porodních sálů a oddělení šestinedělí. Ovšem za podmínky, pokud to situace na těchto pracovištích umožní. Z tohoto důvodu jsou tyto besedy pro těhotné realizovány v pravidelných termínech, podle nichž si může každý zajistit čas pro účast. V jakém týdnu těhotenství máte besedu absolvovat, není určeno, a je pouze na Vás, zda-li se jí účastníte a kdy.

Mezi další kurzy patří Předporodní kurzy péče o novorozence, které jsou v režii neonatologického oddělení. Bližší informace na webových stránkách novorozeneckého oddělení.